EkonomiKarasu

Karasu’da İtalyan pizza rüzgarı

 

Pizza La Gondola, Karasu’da İtalyan pizza lezzeti sunmaya başladı. “15 çeşit pizzamız var” diyen İşletme sahibi İbrahim Temel, “Bizim farkımız herkesin damak tadına uygun pizzalar yapmak” ifadelerini kullandı.

 

HAKİKİ İTALYAN PİZZASI

Pizza La Gondola, Karasu Sahili’nde aile işletmesinin samimiyeti ve özeniyle müşterilerine İtalyan lezzeti ile yapılmış pizzalarını sunuyor. İşletme sahibi İbrahim Temel, “Karasu’ya yeni bir lezzet durağı getirmek istedim. Karasu’da en iyi en hakiki İtalyan pizzası La Gondola da. Pizzalarımızın özelliği kendimiz pişiriyoruz. Pizza hamurunu kendimiz bir gün önceden hazırlıyoruz. Yaklaşık 1 aydır bu işletmeyi açtık ve insanların memnuniyeti bizi oldukça mutlu ediyor. Temiz bir alanda gerçek bir pizza yapıyoruz. Müşteriler yediği pizzayı tekrar yemek istiyor. Bizim amacımız müşteriyi memnun etmek” diye konuştu.

 

15 ÇEŞİT PİZZA

Pizza çeşitlerinden bahseden Temel, “Şu anda 15 çeşit pizzamız var. Türkiye’de sadece üç – dört çeşit pizza yapılıyor. Bizim farkımız her kesin damak tadına uygun pizzalar yapmak. Gelecek dönemde pizza çeşitlerimizi arttırmayı düşünüyoruz. La Gondola da hakiki İtalyan kıyma soslu pizzamız tercihler arasında yer alıyor. Soslarımızı kendimiz yapıyoruz. Her şeyi günlük taze olacak şekilde hazırlıyoruz. La Gondola da sadece pizza yok. Pizza, hamburger ve ızgara çeşitlerimiz var. Mekanımızda hakiki viyana şnitzelimiz de mevcut. Viyana şnitzelimizi Karasu halkına tanıtmak istiyoruz” diye belirtti. Temel, “Ben işletme sahibi olarak yemediğim bir şeyi müşterime ikram etmem. Birkaç şube daha açmayı düşünüyoruz. Karasu halkını İtalyan pizzası yemeye bekliyorum” dedi.

 

SARIMSAK SOSLU PİZZA

Pizza ustası Songül Ekşi ise, “Müşterilere tavsiye ettiğim pizza çeşidi İtalyan’a özel kıyma soslu pizzamız. Pizzalarımızı kendimiz hazırlıyoruz. Hamurunu ellerimizle açıyoruz. Pizza boyları standarttır. Pizzalarımızın bir diğer özelliği ise özel olarak kendimizin hazırlamış olduğumuz sarımsak sosunu kullanmamız. Menülerimiz çoğunlukla İtalyan menüsü içeriyor” dedi. Ekşi, “Pizza çeşitlerimiz, kaşarlı, mantarlı, salamlı, ıspanaklı, 4 çeşit peynirli, ton balıklı, karışık sebze, patlıcan, kavurmalı, kıyma soslu, sucuklu, la gondola karışık, döner, rucozza pizza çeşitlerimiz mevcut. İtalyan usulü çorbalarımız, sebze, krep, soğan, sarımsak ve domates çorbamız da mevcut. Dilim pizza satışlarımız da başladı. Gençler ve çocuklar için uygun bir menü olacak. Pizza sevenlerin vazgeçilmezi olacağız. Herkesi La Gondala’ya bekliyoruz” şeklinde konuştu. (HABER: Bahar Kaya)