Karasu

Karasu’da dolu dolu eğlence

Karasu’da dolu dolu eğlence

Karasu Belediyesi Kültür Sanat Faaliyetleri kapsamında Şubat Ayı’nda birçok etkinlik izleyiciyle buluşmayı bekliyor. Galata Quartet, Gönül Yeprem Çocuk Konseri, Aslan Hürkuş Görevimiz Gökbey, Saliha Erdim, Cengiz Küçükayvaz programlarıyla Şubat ayı dolu dolu eğlence ile geçecek.

SGM’de gösterime girecek

Karasu Belediyesi Kültür Sanat Faaliyetleri kapsamında Şubat Ayı’nda birçok etkinlik izleyiciyle buluşmayı bekliyor. Her ay belli tarihlerde düzenlenen etkinlikler izleyiciler tarafından büyük bir beğeniyle karşılanmaya devam ediyor. Şubat Ayı’nda toplam beş gösterim vatandaşlarla buluşacak. Hem minikler hem yetişkinler için ayrı ayrı düzenlenen programlar Karasu Sosyal Gelişim Merkezi’nde gösterime girecek.

Karasulularla buluşacak

İlk olarak 7 Şubat Çarşamba Günü Galata Quartet konser, 11 Şubat Pazar Gönül Yeprem Çocuk Konseri, 18 Şubat Pazar Aslan Hürkuş Görevimiz Gökbey Çocuk Sineması, 21 Şubat Çarşamba, Saliha Erdim ile Söyleşi, 27 Şubat Salı Cengiz Küçükayvaz ile tiyatro gösterisi izleyici ile buluşacak. 7’den 70’e tüm izleyicileri bekleyen gösterimler Şubat Ayı’nda Karasulularla buluşacak.