Siyaset

CHP’de gündem alt yapı

CHP’de gündem alt yapı

CHP Karasu Belediye Başkan Aday Adayı Uğur Büyük, ziyaretlerine devam ediyor. Karasu Belediyesi Eski Fen İşleri Müdürü Gökhan Reis’i ve Yargı Hukuk Bürosu’nu ziyaret etti. Büyük, ziyaretlerinde Karasu’nun alt yapı sorunlarını gündeme getirdi.

Görüşme verimli geçti

Karasu’da bir takım ziyaretlerde bulunan CHP Karasu Belediye Başkan Aday Adayı Uğur Büyük, Yargı Hukuk Bürosu’nu ziyaret etti. Ziyaretinde Karasu’nun suç oranları hakkında konuşan Büyük, “Özellikle Karasu’da uyuşturucuyla mücadele ve adalet sistemiyle ilgili verimli bir görüşme gerçekleştirdik. Bize göstermiş oldukları ilgi alaka ve misafirperverliklerinden dolayı kendilerine teşekkürlerimi sunuyorum” diye konuştu.

İstişarelerde bulundu

Büyük, Yargı Hukuk Bürosu’na gerçekleştirmiş olduğu ziyaretin ardından Karasu Belediyesi Eski Fen İşleri Müdürü Gökhan Reis’i ofisinde ziyaret eden Aday Adayı Büyük, “İlçemizin alt yapı ve üst yapı sorunlarını, şehircilik ve şehir planlaması hakkında verimli bir sohbet gerçekleştirdik. Çözüm önerileri ile ilgili istişarelerde bulunduk. Kendisine bize göstermiş oldukları misafirperverliklerinden dolayı teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

Büyük, “İlçemizin alt yapı ve üst yapı sorunları ile ilgili verimli bir sohbet gerçekleştirdik” dedi.