Karasu

Karasu’da bir ilk

 

Karasu Müzisyenler Derneği Başkanı Bülent Arslan (Dadaş) evlenecek çiftler için dev bir kampanya başlattıklarını belirtti. Arslan, “Karasu’da bir ilke imza atarak çiftlerimin düğünlerine çok uygun fiyatlarla Karadeniz sanatçısı getiriyoruz” dedi.

 

DEV KAMPANYA

Karasu’da bir ilke imza atarak düğün salonlarının yarı fiyatına düğün organizasyonu yaptıklarını ve üstelik Karadeniz sanatçısı getirdiklerini belirten Karasu Müzisyenler Derneği Başkanı Bülent Arslan (Dadaş), “Evlenecek çiftler için dev bir kampanya başlattık. Gelin- damat masasından, tüm organizasyonlar içerisinde profesyonel ses sistemleri ile Karasu’da müthiş bir kampanya yapıyoruz. Düğün salonları fiyatlarının yarı fiyatına çiftlerimize mükemmel bir organizasyon hazırlıyoruz. Üstelik bu kampanyanın içerisinde Karadeniz’in en çok sevilen ses sanatçıları da yer alıyor” ifadelerini kullandı.

KAÇIRILMAYACAK FIRSAT

Okul bahçelerinde ve evlerinizin önünde mükemmel bir organizasyon yapmak ister misiniz?” ifadelerini kullanan Arslan, “Çiftlerin istedikleri tüm alanlarda organizasyon yapıyoruz. Profesyonel ses sistemimiz ve profesyonel kadromuz ile harikalar yaratmaya devam ediyoruz. Değerli Karadeniz sanatçımız Tarık Tüfekçi ile anlaşmamızı yaptık. Tüfekçi ile düğünler şenlenecek ve konser havasında geçecek. Karasu İncilli Mahallesi Atatürk Bulvarı’nda İş Bankası yanında bulunan iş yerimize gelerek çiftlerimiz detaylı bilgi alabilirler. Tüm çiftlerimiz iş yerimize davetlidir. 0542 423 90 19- 718 51 11 nolu telefon numarasından iletişim alabilirler” şeklinde açıklamalarda bulunur. Gülcan Elmalı