Spor

Karasu ve Kurudere hazırlık maçı yaptı

 

Süper Amatör ve Birinci Amatör takımlarımızdan Karasuspor ve Kuruderespor, Cuma akşamı Karasu Şehir Stadı’nda hazırlık maçı yaptı. İki takımın karşılaşması zevkli mücadeleye sahne olurken Karasuspor mücadeleden 2-1 galip ayrıldı.

 

İLK HAZIRLIK MAÇI

Cuma akşamı Süper Amatör takımlarımızdan Karasuspor ve Birinci Amatör Küme takımlarımızdan Kuruderespor, Karasu Şehir Stadı’nda hazırlık maçı yaptı. Karasuspor ilk hazırlık maçına çıkarken, Kuruderespor dördüncü hazırlık maçını oynadı. İki takımda mücadelede birçok oyuncu değişikliğine gitti. Karasuspor Antrenörü Zeki Çakır, “Günden güne takımımız üstüne tecrübe ve bilgileri koyarak ilerliyor. İnşallah sezona hazır bir şekilde gireceğiz” dedi.

 

2-1 SONA ERDİ

Birinci Amatör takımlarımızdan Kuruderespor’un Başkanı İbrahim Menteşe ise yaptığı açıklamada, takımın performansında memnun olduğunu, bu hazırlık maçının ölçü olmadığını söyledi. Menteşe, “Tabi ki bir yandan da bize artılarımızı ve eksiklerimizi görmemiz için iyi referans oluyor. Yaptığımız her maçımızda varsa eksiklerimizi de görüyoruz. İnşallah bizim içinde güzel bir sezon olur. İlçemizin güzide takımına da liginde başarılar diliyorum” dedi. Zevkli mücadeleye sahne olan karşılaşma sarı-kırmızılı ekibin 2-1 galibiyeti sona erdi. (HABER: Ramazan Marmara)