Karasu

Karasu müziğe doydu

Karasu müziğe doydu

Karasu Belediyesi Ocak Ayı Kültür Sanat Faaliyetleri kapsamında Grup Ahenk, Sosyal Gelişim Merkezi’nde sahne aldı. Yoğun katılımın olduğu konserde izleyiciler adete müziğe doydu. Grup Ahenk’in söylediği şarkılara eşlik eden izleyiciler coşkulu anlar yaşadı.

Eğlenceli anlar yaşandı

Karasu Belediyesi Ocak Ayı Kültür Sanat Faaliyetleri kapsamında Grup Ahenk, Sosyal Gelişim Merkezi’nde sahne aldı. Düzenlenen programa Karasu Belediyesi Ak Parti Meclis Üyesi Sabri Aslanbay, Karasu İlçe Gençlik ve Spor Müdürü Kemal Ataç, okul müdürleri ve çok sayıda vatandaş katılım sağladı. Program Karasu Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Güven Ekşi’nin sunumuyla başladı. Konserde müziklere eşlik eden seyirciler kimi zaman duygulu anlar yaşarken kimi zaman eğlenceli dakikalar geçirdi.

Müziğe eşlik ettiler

Konserde müziklere eşlik eden seyirciler kimi zaman duygulu anlar yaşarken kimi zaman eğlenceli dakikalar geçirdi. Danslarıyla müziklere eşlik eden izleyici Grup Ahenk Sanatçılarını ayakta alkışladı. Konserin sonunda ise ortaya renkli görüntüler çıktı. Konserin ardından açıklamada bulunan Grup Müzisyenlerinden Lale Turhan, “Konserlerimize 2021 yılında başladık. Biz şarkılarımızı çok severek söylüyoruz, severek icra ediyoruz. Seyircimizde bize olan ilgi çok fazla Karasu’da bunun için çok minnettarız” diye konuştu.

Çiçek takdim etti

Konuşmasına devam eden Turhan, “Müzik evrenseldir, müzik herkese ithaf eder. Müzikle her şeyi iyileştirmek mümkündür, yaraları sarmak mümkündür. Savaşların olmadığı, çocukların ölmediği zamanlarda da daha güzel daha eğlenceli konserler yapmak nasip olur. Bu sahnede bizi yalnız bırakmayan müdürlerimize, dostlarımıza, vatandaşlarımıza özellikle Karasu Belediye Başkanımız İshak Sarı’ya teşekkür ediyorum” dedi. Konser sonunda Belediye Meclis Üyesi Sabri Aslanbay ve Karasu İlçe Gençlik ve Spor Müdürü Kemal Ataç, Belediye Başkanımız İshak Sarı adına Grup Ahenk’e çiçek takdiminde bulunarak teşekkür etti.

 

 

Grup Ahenk, Sosyal Gelişim Merkezi’nde sahne aldı.

 

Turhan, “Biz şarkılarımızı çok severek söylüyoruz” diye konuştu.

 

Turhan, “Müzikle her şeyi iyileştirmek mümkündür” şeklinde konuştu.

 

Grup Ahenk’in söylediği şarkılara eşlik eden izleyiciler coşkulu anlar yaşadı.