Karasu

Karasu ATV Offroad Hatay’da

Karasu ATV Offroad Hatay’da

Afet bölgesindeki depremzedelere yardımların hızlı bir şekilde ulaşması için harekete geçen Karasu ATV Offroad ekibi Hatay’da görev aldı. Karasu’dan tıra yükledikleri ATV’leri ile deprem bölgesine giden Karasulular yardım dağıtımında görev aldı.

Tim halinde gitti

Deprem bölgesinde yardım dağıtımının hızlanması noktasında Karasulular öncülük etti. Karasu ATV Offroad ekibi tırlara yüklediği ATV’leri ile bölgeye gitti. 4 gün boyunca gece gündüz sahada yer alan ekipte Volkan Yıldız, Cihan Yanık, Ersin Dülger, Suat Melhemci, Ergün Dülger, Serhan Dülger isimleri yer aldı. Ekipte yer alanlar nöbet usulü ile Hayatlı depremzedelere hizmet etti.

Hız sağlandı

Deprem bölgesinde yardım dağıtımları, ekip ve ekipmanların bir noktadan diğerine hızlı transferinin sağlanması aşamasında sorunlar yaşandığı bilgisini alır almaz ATV’leri organize ettiklerini ve bölgeye nakliyesini sağladıklarını söyleyen Volkan Yıldız, “Karasu ATV Offroad olarak bugünlerde işe yaramamız gerektiğini düşündük. Ekip arkadaşlarımızla hızlı bir şekilde koordine olarak bir an önce bölgeye gittik. Bölgede 24 saat esasına göre nöbetleşe olarak dört gün boyunca görev yaptık” dedi.

Sarı ziyaret etti

Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı da Hatay ziyareti esnasında Karasu ATV Offroad ekibini ziyaret etti. Bölgeye getirilen yardımların hızlı dağıtılması için bölgede bulunan ekibin çalışmaları hakkında bilgi alan Başkan Sarı, ekipteki Karasululara çalışmalarında başarı diledi. Sarı’nın ziyaretinden memnun kaldıklarını ifade eden ekip üyeleri dört günlük çalışmanın sonunda Karasu’ya dönüş yaptı.

 

Karasu ATV Offroad ekibi 4 gün boyunca Hatay’da kaldı

 

24 saat esasına göre çalışan ekip depremzedelerin yardımına koştu.