Spor

Karasu Akademi’de Parola şampiyonluk

Karasu Akademi’de Parola şampiyonluk

Geçtiğimiz sezonu şampiyon olarak tamamlayan Karasu Akademi, Sakarya Karaman Grubu’nda mücadele etmeye hazırlanıyor. Geride kalan sezonu şampiyon olarak tamamlayan Karasu Akademi’de amaç bu sezonu da şampiyon olarak tamamlamak.

Beklenen gün geldi

Karasu altyapısının önemli ekiplerinden Karasu Akademi sezon hazırlıklarını tamamladı. 2010 ve daha sonrası doğumlu oyuncular 11 aydan bu yana sürdürdükleri hazırlıklarını nihayet sahaya yansıtıyor. Geride kalan sezonu şampiyon tamamlayan ekip bu sene de aynı başarıyı tekrarlamak istiyor. Salı akşamı Söğütlü Kale ile ilk maçını oynayan Karasu Akademi, lige damgasını vurmak istiyor.

İddialıyız

Karasu Akademi’nin ilçenin ve ilin futbol geleceği için çok önemli işler başardığını söyleyen Samet Soytürk, “Evlatlarımızın yeteneklerinin ortaya çıkması ve Karasu’nun tıpkı eskiden olduğu gibi yine yetiştirdiği futbolcuları ile anılması açısından çok önemli bir iş yaptığımızı düşünüyoruz. Bu sezon da başarılı sonuçlar alacağımıza ve ligi şampiyon bitireceğimize inanıyoruz” ifadelerini kullandı.