Spor

Karasu 1933 kendine geldi (2-0)

Karasu 1933 kendine geldi (2-0)

İlk haftayı puansız kapatan Karasu 1933, geçen haftayı bay geçen Karapınarspor ile karşı karşıya geldi. Çekişme içinde geçen maçın galibi Karasu 1933 oldu. Karasu 1933 Karapınar’ı 2-0 yenmeyi başardı.

İlk puanını aldı

Karasu Şehir Stadı’nda pazar akşamı oynan müsabakada iki takım da açık bir oyun sergiledi. Seyir zevki yüksek müsabakada Karasuspor 15. dakikada aradığı golü buldu. Ceza sahası içinde topla buluşan Hamza, Karasu 1933’ün ilk golünü attı ve takımını 1-0 öne geçirdi. Karşılaşmanın 25. Dakikasında Karapınar’dan Gani Rüzgar Beyazdağ şansız bir şekilde yere düştü. Sağlık ekiplerinin müdahalesinin ardından ambulansla Karasu Devlet Hastanesi’ne kaldırılan Beyazdağ’ın kaburgasında kırık tespit edildi. Bu esnada oynanan müsabakanın ilk yarısı da Karasu 1933’ün 1-0 üstünlüğü ile sona erdi.

Karapınar’a şok

Karşılaşmanın ilk yarısında, geriye düşmesinin ardından rakip üstündeki baskıyı artıran Karapınarspor, karşılaşmanın ikinci yarısına da hızlı başlamak istedi. Ancak maçın 51. dakikasında Muhammet, Karasu 1933 adına, yerden şık bir vuruşla Karapınar ağlarını bir kez daha havalandırdı ve skoru 2-0’a getirdi. Bu dakikadan sonra Karapınar ekibinin sağlı sollu atakları sonuç vermedi ve maç 2-0 sona erdi. Geçtiğimiz haftayı bay geçen Karapınar, ilk çamından puansız ayrılırken, geçtiğimiz hafta Kuyumculu ekibine yenilen Karasu 1933 de puanla tanışmış oldu.