Spor

Karapınar şeytanın bacağını kırdı (1-0)

Karapınar şeytanın bacağını kırdı (1-0)

2.Amatör Küme’nin puansız iki takımı, Karapınarspor ile Kozlukspor Pazar günü Karasu Şehir Stadı’nda karşı karşıya geldi. Karapınarspor müsabakayı son dakikada bulduğu golle 1-0 kazanmasını bildi.

Kaleci değişti

Karasu Şehir Stadı’nda 2. Amatör Küme’nin puansız iki ekibi karşı karşıya geldi. Karapınarspor ile Kozluk ekibi pazar günü karşı karşıya geldi. Maçın hemen başında Kozlukspor kalecisi sakatlandı. Oyuna giren Mustafa kaleciyi aratmayacak güzellikte bir oyun ortaya koydu. Karapınarspor’un tüm gol girişimlerinde kalesini gole kapatan Mustafa müsabakanın 41. dakikasında Karapınarspor’un penaltısını da kurtarmayı başardı.

Karapınar iyi oynadı

Kendi sahasında ve seyirci desteği ile oynayan Karapınarspor puan hasreti ile oldukça üst düzey bir performans sergiledi. İlk dakikadan itibaren rakibi üstünde baskı oluşturan kırmızı-siyahlılar, 41. dakikada kaçan penaltının ardından da ataklarını sürdürdü. Hemen her atağı Kozluk kalesini maçın başında devralan Mustafa’da kalan Karapınar temsilcisi maçın uzatma dakikalarında Ahmet Likos’un ceza sahası dışından çektiği şutun gol olması ile sahadan 1-0 galip ayrıldı.

Karapınarspor ligin üçüncü haftasında 3 puanla tanıştı
Karapınarspor’u izleyenler arasında Mahalle Muhtarı Oğuzhan Öztürk ve Fahri Azası Veysel Şentürk de vardı