Karasu

Karanlıkdere’ye asfalt sözü

 

Karasu Karanlıkdere Mahallesi Muhtarı Yılmaz Koca, Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce’nin Karanlıkdere Mahallesi’ne asfalt sözü verdiğini belirtti. Koca, “Başkanımızın verdiği sözü tutacağına eminim” dedi.

 

SÜRÜCÜLER ZOR ANLAR YAŞIYOR

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce’nin Karanlıkdere Mahallesi’ne asfalt sözü verdiğini belirten Karasu Karanlıkdere Mahallesi Muhtarı Yılmaz Koca, “Mahalle yolumuz kullanılmaz bir hal almaya başladı. Yollarımız her geçen gün kötü bir hal alıyor. Sürücülerimiz zor anlar yaşıyor. Bunun üzerine Karasu Belediyemize ve Sakarya Büyükşehir Belediyesi’ne müracaatta bulunduk. Mahalle sakinlerimizin mağduriyeti üzerine asfalt sözü aldık” ifadelerini kullandı.

DERTLERİMİZ SON BULACAK

Karasu’nun en işlek mahallelerinden biri olduklarını belirten Koca, “2021 yılı yatırım programları içinde yer alan ayrıca Karasu’da en kısa grup yolu olan asfaltımızı Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce yapacağını söyledi. Başkanımızın verdiği sözü tutacağına eminim. 9 kilometrelik yolumuz yapıldığında Allah’ın izni ile dertlerimize son vermiş olacağız. Yine azam olan Hakkı Öksüz abimize katkı ve yardımlarından dolayı teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu. Gülcan Elmalı