Siyaset

Kara’dan bayram mesajı

 

Milliyetçi Hareket Partisi Karasu İlçe Başkanı Münir Ali Kara, Ramazan Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı. Kara, mesajında pandemi koşullarına uyulması gerektiğine dikkat çekti.

 

BAYRAM SEVİNCİ

Ramazan’ın başının rahmet, ortasının mağfiret, sonunun ise cehennem azabından kurtuluş olarak müjdelendiğini söyleyen MHP Karasu İlçe Başkanı Münir Ali Kara, “Birlik ve bereket ayı olan Ramazan’ı Şerif’i uğurlamanın üzüntüsü içindeyiz. Dileriz ve ümit ederiz ki her birimiz günahlarımızdan arınmış olarak Bayram’a ermiş olalım. Allah (CC) tutmuş olduğumuz oruçları, kılmış olduğumuz namazları, yapmış olduğumuz hayır ve hasenatı kabul etsin” dedi.

TEDBİRİ ELDEN BIRAKMAMALIYIZ

Pandemi koşullarının bayramda da süreceğini hatırlatan Başkan Kara, “Bayramda evde kalmak, kabir ziyaretlerinde bulunamamak elbette çok acı. Ancak bu beladan kurtulmak için devletimizin almış olduğu tedbirlere harfiyen riayet etmek durumundayız. Vatandaşlarımızı bu süreç sonunda felaha ermek için tedbirleri elden bırakmamaya ve duyarlı olmaya davet ediyorum. Tüm Türk İslam Alemi’ne hayırlı bayramlar diliyorum” ifadelerini kullandı.