EğitimKarasu

KAL’de YKS semineri

 

Karasu Anadolu Lisesi öğrencilerine, İstanbul Üniversitesi PDR Bölümü Mezunu Uzman Rehber Öğretmen Servet Şen tarafından YKS Tanıtım ve Motivasyon Semineri verildi. İşler Kitabevi Karasu Şubesi Sorumlusu Ahmet Çelen sponsorluğunda gerçekleştirilen seminere 11 ve 12. sınıf öğrencilerinin ilgisi büyük oldu.

 

ÖĞRENCİLER BİLGİLENDİ

Karasu Anadolu Lisesi öğrencilerine, İstanbul Üniversitesi PDR Bölümü Mezunu Uzman Rehber Öğretmen Servet Şen tarafından YKS Tanıtım ve Motivasyon Semineri verildi. Okul Müdürü Ali İhsan Kılınç, “Servet Şen, 18 yıllık deneyimini okulumuz 11. ve 12. sınıf öğrencileriyle paylaştı. Aynı zamanda Murat Eğitim Kurumları’nda görev yapan Servet Şen, YKS’de zaman sorunu,  doğru kaynak seçimi, sınav esnasında uygulanabilecek strateji ve taktikler konusunda öğrencilerimizi bilgilendirdi” şeklinde konuştu.

 

KATILIM BÜYÜK OLDU

Seminerin öğrenciler için verimli olduğunu söyleyen Müdür Ali İhsan Kılınç, “Sınava girecek öğrencilerimizin motivasyonu bizim için çok büyük önem arz ediyor” dedi. Kılınç, “Seminer vesilesiyle öğrencilerimiz kafalarına takılan bütün sorulara cevap buldu. Bu yıl ve önümüzdeki yıl sınava girecek tüm öğrencilerimizden bu seminerden faydalanmasını istedik. Katılım ve ilgi büyük oldu. Seminerimize vermiş oldukları katkılardan dolayı Servet Şen ve Ahmet Çelen’e teşekkür ederim” dedi. (HABER: Sündüz Andoğlu)