Kafkaslardan şov

 

Süper Amatör Lig A Grubu’nun 7’inci haftasında Karasu Aziziyespor, evinde Hanlıköyspor’u konuk etti. Temsilcimiz rakibine gol şansı tanımazken, 12 gol atarak adeta şov yaptı.

 

Cumartesi günü Süper Amatör Lig A Grubu’nda mücadele eden temsilcimiz ligin 7’inci haftasında Karasu Şehir Stadı’nda Hanlıköyspor’u konuk etti. Maça hızlı başlayan temsilcimiz dakika 9’da Yalçın ile ilk golünü kaydetti. Bu golün hemen akabinde ise Hamza, ikinci golü atarak maçta durumu 2-0’a getirdi. Rakibinin karşısında rahat bir oyun performansı sergileyen Kafkaslar, fileleri havalandırmaya da devam etti. Dakika 15 ve 19’da Yalçın üst üste iki gol daha buldu ve skoru 4-0 olarak güncelledi. Rakibine gol şansı da tanımayan sarı-lacivertli ekip oyuncusu Hamza dakika 37’de kendisinin ikinci takımının ise 5’inci golünü kaydetti. İlk yarının son sözünü ise dakika 40’da Oğuzhan söyledi ve Aziziyespor soyunma odasına 6-0’lık üstünlükle girdi. İkinci yarıya daha rahat başlayan temsilcimiz Aziziyespor, dakika 48 ve 55’de Yalçın, dakika 62’de Aykut, dakika 78’de Ahmet, dakika 82’de Uğur Temur ve dakika 87’de Faruk ile gol üstüne gol buldu. Sarı-lacivertli ekip, kendi evinde bulduğu 12 golle üç puanın sahibi oldu. (HABER: Ramazan Marmara)

 

Saha: Karasu Şehir Stadı

Hakemler: Levent Gümüşdere***, Oğuzhan Yiğit Karpuz***, Cem Harman***

Karasu Aziziyespor: Mert*** (Muhammet**) , Ahmetcan***, Berkay***, Aykut**, Oğuzhan***, Uğur Demir***  (Faruk**), Erkan*** (Ahmet**), Uğur Temur***, Hamza***, Onur***, Yalçın*** (Cengizhan***)

Antrenör: Bülent Bal

Hanlıköyspor: Barış**, Berat**, Semih** Ayan**, Serkan**, Hakan**, Emre** (Murat**), Ferhat**, Yakup**, Berkay** (Umut**)

Antrenör: Bay Ertem

Goller: Dk. 9-15-19-48-55 Yalçın, dk. 12-37 Hamza, dk.40 Oğuzhan, dk. 62 Aykut, dk. 78 Ahmet, dk.82 Uğur Temur, dk. 87 Faruk