Karasu

Jandarma Teşkilatı 184 yaşında

Jandarma Teşkilatı 184 yaşında

Jandarma Teşkilatı’nın 184. Kuruluş Yıl Dönümü dolayısıyla MHP Karasu İlçe Başkanı Münir Ali Kara ve MHP Yönetim Kurulu Üyesi Engin Küçük Karasu İlçe Jandarma Komutanı Üsteğmen Hasan Alataş’a ziyarette bulundu.

Türk Milleti’nin yanındayız

Jandarma Teşkilatı’nın 184. Yıl Dönümü nedeniyle Karasu İlçe Jandarma Komutanı Üsteğmen Hasan Alataş’ı, MHP Karasu İlçe Başkanı Münir Ali Kara ve MHP Yönetim Kurulu Üyesi Engin Küçük ziyaret etti. Ziyaretlerinden dolayı memnun olduğunu belirten Alataş, “Jandarma Teşkilatı olarak her daim Türk Milleti’nin yanındayız. Yurdun her bir karışında ay yıldızlı bayrağı dalgalandırdık, sonsuza kadar da dalgalanacağınız. Bizi ziyaret eden MHP Karasu İlçe Başkanı Münir Ali Kara’ya Engin Küçük’e teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Hizmetleriyle takdir kazandı

Gerçekleşen ziyarette Jandarma Teşkilatı’nın 184. Kuruluş Yıldönümünü kutlayan MHP Karasu İlçe Başkanı Münir Ali Kara, “Teşkilatımız kuruluşundan bugüne kadar halkın sevgi ve güvenine mazhar olmuştur. Türkiye Cumhuriyeti’nin bölünmez bütünlüğünün korunması, milletin huzur ve güvenliği ile kamu düzeninin sağlanması yönündeki hizmetleriyle milletimizin her zaman takdirini kazanmıştır. Unutmamalıyız ki, her Türk asker doğar. Jandarma Teşkilatı’mızın 184. Kuruluş Yıl Dönümünü kutluyorum” diyerek konuşmasını tamamladı.