KarasuSiyaset

İspiroğlu: Adayımız Özdemir

İspiroğlu: Adayımız Özdemir

Karasu’daki siyasiler bir araya geldi. Bağımsız Belediye Meclis Üyesi Mehmet Çatalbaş’ın konuğu olan siyasiler günlük gelişmeleri değerlendirdi. Söz alan Karasu Belediyesi eski Başkanı Mehmet İspiroğlu, “Belediye seçimlerinde Recep Özdemir’in yanındayım” dedi.

Adayım Özdemir

Karasu’da siyasete yön veren pek çok isim Mehmet Çatalbaş’ın evinin bahçesindeki ikramda buluştu. Misafirlerine kendi bahçesinde yetiştirdiği mısır ikram eden Çatalbaş, daha sonra misafirlerinden günü değerlendirmelerini istedi. İlk sözü alan Karasu Belediyesi eski Başkanı Mehmet İspiroğlu, yaklaşan Yerel Seçimlerde erken davranmanın önemli olduğunu ifade ederek, parti ayrımı gözetmeksizin Recep Özdemir’in yanında yer alınması gerektiğini söyledi.

Beklemiyordum

Önümüzdeki Yerel Seçimlerle ilgili çalışmasının olmakla beraber, isminin aniden açıklanmasını beklemediğini söyleyen Recep Özdemir de, “Allah var, adımın açıklanmasını beklemiyordum. Muhalefet olarak bir isim üzerinde uzlaşı sağlanması önemli. Benim üzerimde uzlaşı sağlanırsa yine uygun görülen partiden ortak akılın oluşturduğu liste ile seçime girmeye hazırım” ifadelerini kullandı.

Geniş katılım

Geçtiğimiz hafta içinde Mehmet Çatalbaş’ın konuğu olan isimler arasında Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Başkanı Aykut Süt, Zafer Partisi İlçe Başkanı Fatih Demirci, Gelecek Partisi İlçe Başkanı Salim Direk, Saadet Partisi İlçe Başkan Yardımcısı Murat Ali Aksoy, Deva Partisi eski İlçe Başkanı Abdullah Çatalbaş, Karasu Belediyesi eski Başkanı Mehmet İspiroğlu, eski Belediye Başkan Adayları Bekir Sarıoğlu, Recep Özdemir, CHP’li Belediye Meclis Üyesi Şakir Şen, Belediye Meclis eski Üyesi Sebahattin Ali Yavuzyiğit ve çok sayıda eski siyasetçi yer aldı.