Karasu

İlk şube açıldı

 

Tarım Kredi Kooperatifi Marketi’nin ilk şubesinin açılışı cumartesi günü gerçekleşti. Açılışta 930’uncu mağazanın Karasu’ya açıldığı belirtildi ve mağazada çölyak hastaları için glütensiz ürünlerin bulunduğu da belirtildi.

 

  1. MAĞAZA KARASU’DA

Geçtiğimiz haftalarda Karasu Tarım Kredi Kooperatifi Müdürü Erol Sarı, Karasu’ya Tarım Kredi Kooperatif Marketçilik A.Ş. olarak yaz dönemine kadar iki şube açılacağı haberini gazetemiz aracılığıyla vermişti. İlk şube açılışı ise kısa bir sürenin ardından Cumartesi günü Karasu kanal boyu mevkiinde gerçekleştirildi. Açılışa Karasu Tarım Kredi Kooperatifi Müdürü Erol Sarı, Ak Parti İlçe Başkanı Hasan Yavuzyiğit, Türkiye Tarım Kredi Kooperatif Marketleri Güney Marmara Grup Müdürü Murat San, Türkiye Tarım Kredi Kooperatifi Güney Marmara Sakarya Bölge Müdürü Özal Yaman katıldı. Türkiye Tarım Kredi Kooperatif Marketleri Güney Marmara Grup Müdürü Murat San açılış konuşmasında 930. mağazayı Karasu’da açtıklarını belirtti. San, “Türkiye’nin her bölgesinde önce depolarımızı kurarak, arkasından mağazalarımızı açıyoruz. Mart sonu bin mağazaya ulaşacağız. 930. mağazamızı Karasu’da açtık” dedi.

 

HİZMET ETMEK İÇİN HAZIRIZ

Karasu’ya yakın zamanda bir mağaza daha açacağız” diyen San, “Tarım Kredi Marketçilik olarak ürünü tarladan sözleşmeli tarımla değerinde alıp, daha sonra kendi fabrikalarımızda işleyip, kendi mağazalarımızda satıyoruz. Aynı zamanda Türkiye’deki Kadın Kooperatiflerinin, Belediyelerin yapmış olduğu gıda ürünlerini de mağazalarımızda satıyoruz. Mağazalarımızda çölyak hastalarına glütensiz ürünlere de yer veriyoruz” ifadelerini kullandı. San, “Marketlerimizde ayçiçek yağı ve şeker sıkıntısı olmadı. Her zaman müşterilerimize hizmet etmek için hazırız. Bizim ürünlerimiz tamamen organik” dedi. San, “Kalite açısından biz de olgunlaştırılışmış peynir var. 6 ay boyunca depolarımızda peynirlerin olgunlaşması için bekletiyoruz. Müşterilerimize kaliteli ürünler satıyoruz” ifadelerini kullandı. Açılışa katılan ak Parti Karasu İlçe Başkanı Hasan Yavuzyiğit ise, Tarım Kredi marketlerini önemsediklerini belirterek Karasu’ya hayırlı olmasını temenni etti. Bahar Kaya