İlçe birincisi FSM İlkokulu

İlçe birincisi FSM İlkokulu

Karasu’da düzenlenen ilkokullar arası zeka oyunları turnuvasının birincileri Fatih Sultan Mehmet İlkokulu’nun öğrencileri oldu. İki dalda ilçe birincisi olan öğrenciler Sakarya’da düzenlenecek turnuvada Karasu’yu temsil etmeye hak kazandı.

Meyveleri topluyoruz

Karasu Sosyal Gelişim Merkezi’nde düzenlenen ilkokullar arası zeka oyunları turnuvasında iki dalda ilçe birincisi olan Fatih Sultan Mehmet öğrencileri Sakarya’da düzenlenecek turnuvada Karasu’yu temsil edecek. Düzenlenen turnuvanın ardından açıklamada bulunan Okul Müdürü Mustafa Tetik, “Okulumuzda 2022-2023 eğitim-öğretim yılı içerisinde kurulumunu tamamladığımız ilkokullar arası zeka oyunları sınıfımızın meyvelerini toplamaya başladık” dedi.

Başarıya imza attı

Konuşmasına devam eden Tetik, “İlçe ilkokullar arası zeka oyunları turnuvasında okulumuzu temsil eden öğrencilerimiz büyük bir başarıya imza attı. Öğrencilerimizin turnuvada göstermiş olduğu başarı bizi mutlu etti. Bu hususta emeği geçen öğretmenlerimizi ve yarışmada göstermiş oldukları başarıdan dolayı öğrencilerimizi tebrik ediyorum. Sakarya’da düzenlenecek olan turnuvada yarışacak öğrencilerimize başarılarının devamını diliyorum” ifadelerini kullandı.

Karasu’yu temsil edecek

Karasu Fatih Sultan Mehmet İlkokulu 3/A sınıfı öğrencisi Hamza Bera Ovalı Q-Bitz dalında, 4/B sınıfı öğrencisi Erva Betül İnan, Pentago dalında birinci olarak 22 Mart Çarşamba günü Sakarya’da düzenlenecek olan turnuvada Karasu’yu temsil edecek. 4/A sınıfı öğrencisi Beyazıt Erdoğan Equlıbrıo dalında Karasu ikincisi olarak ve 3/B sınıfı öğrencisi Çağdaş Merttürk Küre dalında Karasu üçüncüsü olarak turnuvayı tamamladı.

 

Tetik, “Öğrencilerimizin turnuvada göstermiş olduğu başarı bizleri mutlu etti” dedi

 

Tetik, “Bu hususta emeği geçen öğretmenlerimizi ve yarışmada göstermiş oldukları başarıdan dolayı öğrencilerimizi tebrik ediyorum” dedi

 

Tetik, “Öğrencilerimizin turnuvada göstermiş olduğu başarı bizleri mutlu etti” dedi