Siyaset

İğneyi önce kendimize batıralım

 

Ak Parti Karasu Gençlik Kolları Başkanı Abdullah Şahin, Gelecek Partisi Karasu Gençlik Kolları Başkanı Tunahan Kayıkçıoğlu’nun çağrısına karşılık verdi. Şahin, “Gençlik adına bir şeyler yapabilmek için iktidar partisi olmak bekleniyorsa şu an bulundukları konumu itibarsızlaştırmış olurlar. İğneyi önce kendimize batıralım” dedi.

 

HEPİMİZİN GENÇLİĞİ

Ak Parti Karasu Gençlik Kolları Başkanı Abdullah Şahin, Gelecek Partisi Karasu Gençlik Kolları Başkanı Tunahan Kayıkçıoğlu’nun çağrısına karşılık verdi. Başkan Şahin, “Gelecek Partisi Karasu İlçe Gençlik Kolları Başkanı Tunahan Kayıkçıoğlu’nun açık mektubunu okudum. Tunahan kardeşime öncelikle teşekkür ederim. Gençlik onun da altını çizdiği üzere hepimizin gençliği. Ancak gençlik adına bir şeyler yapabilmek için iktidar partisi olmak bekleniyorsa şu an bulundukları konumu itibarsızlaştırmış olurlar” diye belirtti.

 

İŞİMİZİ YAPIYORUZ

İğneyi önce kendimize batıralım” diye belirten Şahin, “Gençlik adına faaliyetlerde bulunmak için illa iktidarda bulunmaya gerek yok. Bizler yaptığımız her faaliyette imkanları, sınırları aşmak için elimizden geleni yapıyoruz. Bu zamana kadar gençlere dair birçok proje yürüttük, yürütüyoruz. Bunları tek tek sayıp kanıtlamak gibi bir gayemiz olmadı. Gençler için daha iyisi elbette yapılabilir. Hizmette sınır yoktur. Sözden üstün olan bir şey varsa o da eylemdir. Biz konuşmak yerine işimizi yapıyoruz. Herkesi de kendine düşeni bilfiil yapmaya davet ediyoruz” ifadelerini kullandı.