Gençler için etkinlik planlaması yapılmalı

 

Gelecek Partisi Karasu Gençlik Kolları Başkanı Tunahan Kayıkçıoğlu, Ak Parti Karasu Gençlik Kolları Başkanı Abdullah Şahin’e çağrıda bulundu. Kayıkçıoğlu, “Belediyecilik anlayışının yol, kaldırım ve çevre düzenlemesinden ibaret sanıldığı zihniyetten çıkılmalı ve gençler için etkinlik planlanmalı yapılmalı” ifadelerini kullandı.  

 

GENÇLİK EN ÖNEMLİ ZAMANIMIZ

Gelecek Partisi Karasu Gençlik Kolları Başkanı Tunahan Kayıkçıoğlu, Ak Parti Karasu Gençlik Kolları Başkanı Abdullah Şahin’e çağrıda bulundu. Kayıkçıoğlu, “Gençlik çağı hayatın dinamiği içerisinde ki en önemli zamanımızdır. Gençler bu zamanlarında sosyal çevreden çok fazla etkilenir ve bu çevrenin etkisiyle çoğu zaman hayatına yön verir. Bu yaşlarda kendi öz benliğini bulma çabası ile hataya düşen gençlerimizde uyuşturucu gibi madde kullanımları bile ne yazık ki karşılaştığımız bir durum. Bu sorunun önüne geçilmesi için daha fazla gayret göstermeliyiz diye düşünüyorum. Burada temel problemlerimizin çözümü için iktidar partisinin karasu gençlik kolları başkanına da çok iş düşüyor” dedi.

 

GAYRETİMİZ HİÇ BİTMESİN

Kayıkçıoğlu, “Belediyecilik anlayışının yol, kaldırım ve çevre düzenlemesinden ibaret sanıldığı zihniyetten çıkılarak, gençlere etkinlikler planlanmalı, farkındalık ve faaliyetler arttırılmalıdır ve bu iş için bir bütçe ayrılmalıdır” dedi. Kayıkçıoğlu, “Sosyal etkinliğe yeterince müsait olan Karasu’da bu anlamda hiçbir planlama görmüyorum. İktidar partisinin gençlik kolları başkanı olmanız sebebiyle şu anlık yapılabilecek faaliyetler sizin elinizde ama bu fırsatın kullanılmasına yönelik çalışmanız bulunmuyor. Sürekli arka planda tutulan, ötelenen bir durumda ki gençlerimizi bir an önce bu ruhsal çöküşten kurtarmak için gayret gösterirseniz, bu alan da yapacağınız her çalışmaya katılmak istediğimi de gönülden söylüyorum. Karasulu gençlerimizi daha aydınlık yarınlara taşıyabilmek adına gayretimiz hiç bitmesin” şeklinde konuştu.