Karasu

Hürriyet’te seçim

 

Karasu Hürriyet Mahallesi 6 Haziran’da muhtarlık seçimine gidiyor. Mahalle muhtarlığı için mevcut Muhtar Cumhur Özkan, Şükrü Acar ve Sinan Denizhan’ın aday olacağı öğrenildi.

 

ÜÇ ADAY

Karasu Hürriyet Mahallesi Muhtarı Abdurrahman Denizhan’ın 2020 yılında koronavirüs nedeniyle hayatını kaybetmesinin ardından muhtarlık görevine 1. Aza Cumhur Özkan atanmıştı. Özkan’ın seçime kadar muhtarlık görevini yapması beklenirken ani bir kararlar mahallede muhtarlık seçimine gidilmesine karar verildi. 6 Haziran’da Hürriyet Mahallesi’nde yapılacak olan muhtarlık seçimine üç aday olduğu da öğrenildi. Adaylar arasında mevcut Muhtar Cumhur Özkan, merhum muhtar Abdurrahman Denizhan’ın oğlu Sinan Denizhan ve Şükrü Acar’ın bulunduğu öğrenildi.

BAŞARILAR DİLEDİ

Muhtar Cumhur Özkan, “Yaklaşık 6 aydır muhtarlık görevini yerine getiriyorum. Kısa zamanda mahallemizin her sorununa koştuk bundan sonrada koşmaya devam edeceğiz. Bizim gözümüzde muhtarlık koltuğu yok. Bizim gönlümüzde Hürriyet Mahallesi var. Biz mahallemiz için elimizden gelen her şeyi yapmaya hazırız” dedi. Diğer muhtar adaylarına da başarılar dileyen Özkan, “Mahallemizdeki seçim yapılacak alanda temizlik çalışması yaptık. Umarım hakkaniyetli bir seçim geçiririz” ifadelerini kullandı.