Karasu

Hız kesmeden devam

Hız kesmeden devam

SEDAŞ’ın yoğun bir şekilde çalıştığı Akkum Mahallesi’nde ağaç direklerin yenilenmesi hız kesmeden devam ediyor. Cumartesi günü başlatılan çalışma birkaç gün içerisinde tamamlanacak.

Demir direkler dikti

SEDAŞ tarafından Cumartesi günü başlatılan çalışma tüm hızıyla devam ediyor. Karasu’da birçok mahallede çalışmalara başlayan SEDAŞ ekipleri Akkum Mahallesi’nde eskimiş ve yamulmuş ağaç direklerin yerine demir direkler dikti. Önceki hafta sonu başlanan çalışmaların birkaç gün içinde tamamlanacağını söyleyen Akkum Mahallesi Muhtarı Mustafa Sağır uzunca bir süreden bu yana dile getirdikleri taleplerinin kabul gördüğünü dile getirdi.

Çalışmalar tamamlandı

Muhtar Mustafa Sağır, “Mahallemizde bulunan tüm ağaç direkler sökülerek yerine demir direkler dikiliyor. Çoğu mahalle aralarındaki çalışmalar tamamlandı. Mahallemizde bulunan eskimiş, yamulmuş tüm ağaç direklerin yerine 130 demir direk alıyor. Bu şekilde bundan sonra mahallemizde arıza kaynaklı elektrik kesintileri en aza inmiş olacak. Uzun ömürlü demir direkler sayesinde mahallemizdeki elektrik kesintileri en aza inmiş olacak. Çalışmalarda emeği geçen herkese teşekkür ederim” açıklamasında bulundu.

Akkum Mahallesi’nde ki ağaç direklerin yenilenmesi hız kesmeden devam ediyor.
SEDAŞ ekiplerinin yenilediği demir direkler.