EkonomiKarasu

Her öğünün vazgeçilmez lezzeti

 

Damak tadının vazgeçilmezleri arasında yer alan By Boşnak Börekçisi, Karasu İncilli Mahallesi Mevlana Caddesi No/45 Garanti Bankası karşısında misafirlerini ağırlıyor. İşletme sahibi Fatih ve Yunus Şentürk, menülerinde bulunan çeşitlerin her öğünün vazgeçilmezleri arasında yer aldığını belirtti.

 

HIZLA YAYILIYOR

Damak tadının vazgeçilmezleri arasında yer alan By Boşnak Börekçisi, şehir ile adeta bütünleşti. Fatih Şentürk ve Yunus Şentürk’ün sahibi olduğu Boşnak Börekçisi Karasu İncilli Mahallesi Mevlana Caddesi No/45 Garanti Bankası karşısında misafirlerini ağırlıyor. Tarihi yaklaşık olarak 6 asır öncesine dayanan Boşnak Böreği hakkında bilgi veren Şentürk, “Boşnak Böreği onlarca bayiliğiyle Türkiye’nin her bölgesine hızla yayılmakta. İnsanlar bizi sevdi. Çünkü hamurumuzda el emeği var. Geleneksel ve doğal ürünlerimizi modern, hijyenik ve kendimize has bir şekilde müşterilerimize sunuyoruz” dedi.

TADINA MUTLAKA BAKMALISINIZ

Herkesin Boşnak Böreğinin tadına mutlaka bakması gerektiğini belirten Şentürk, “El emeği ile büyüttüğümüz işletmelerimiz ve kurumsal yapımızı birleştirerek müşterilerimize en iyi şekilde hizmet veriyoruz. Hamurumuzu el ile açıyor ve taze bir şekilde müşterilerimize sunuyoruz. Böylece müşterilerimize her zaman taze ve kaliteli hizmet anlayışımızı yansıtıyoruz. Tüm Karasu halkının buluşma noktası olmayı ve aynı zamanda bu lezzetleri tüm Karasu ile buluşturmayı hedefliyoruz” ifadelerini kullandı.

SİZ İSTEYİN HEMEN GELSİN

Hijyen kurallarına özen gösterdiklerini belirten Şentürk, “Haftanın her günü açığız. Ev ve iş yerlerine servisimiz mevcuttur. 0264 718 54 08 nolu numaradan bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Ürünlerimiz günlük ve tazedir. Tepsi ile börek siparişleri alınır. Okul ve aile birliği, veli toplantıları, doğum günleri ve özel günlerinizde profesyonel ekibimiz ile sizlerleyiz. Yalnızca zeytinyağı ile yapılan böreklerimiz çıtır çıtırdır ve alışkanlık yapabilir. Aile ortamını aratmayan işletmemize tüm Karasu halkımız davetlidir. Bizleri tercih eden herkese teşekkür ederiz” şeklinde açıklamalarda bulundu. Gülcan Elmalı