Eğitim

Hep beraber güçlüyüz

 

Karasu Zübeyde Hanım Anaokulu Müdürü Zehra Türkoğlu Kuba, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle emekçi çalışan personellerine hediye taktim etti. Kuba, “Kadınlar olarak hep beraber çok güçlüyüz. Kadınlarımızın kadınlar günü kutlu olsun” dedi.

 

HEDİYE VERDİ

Karasu Zübeyde Hanım Anaokulu Müdürü Zehra Türkoğlu Kuba, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle emekçi çalışan personellerine hediye taktim etti. Kuba, “Her sene yaptığımız gibi bu sene de emekçi kadınlarımızı unutmadık. Okulumuzda emekçi kadınlarımız olduğu için, onların bu kadınlar gününü kutladık. Bizi hatırlayabileceği küçük hediyeler hazırladık. Ağzımız tatlansın ve sene boyunca bozulmasın diye baklava ikram ettik” dedi.

 

İŞ YÜKÜMÜZ FAZLA

Kadınlar olarak hep birlikte güçlü olduğumuzu biliyoruz” diyen Kuba, “Yeri geliyor anne oluyoruz, yeri geliyor öğretmen oluyoruz, çocuklarımızla farklı alanlarda çalışarak eğitiyoruz. Üstümüzdeki iş yükü daha da fazla oluyor. Ama beraber olduğumuz zaman aşamayacağımız hiç bir şey olmadığını düşünüyorum. Tüm emekçi kadınların, kadınlar günü kutlu olsun” ifadelerini kullandı. Bahar Kaya