Karasu

Hemşireler Günü kutlandı

Hemşireler Günü kutlandı

Karasu Devlet Hastanesi’nde 12-18 Mayıs Hemşireler Haftası nedeniyle program düzenlendi. Katılımın yoğun olduğu programda hastanede görevli olan hemşireler pasta keserek günlerini kutladı.

Katılım yoğun oldu

12-18 Mayıs Hemşireler Haftası nedeniyle Karasu Devlet Hastanesi’nde program düzenlendi. Programa Karasu Devlet Hastanesi Başhekim Vekili Uzman Doktor Tuğba Koşmaz Kara, Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü Müge Yıldız, İdari Mali İşler Müdürü Hasan Yılmaz, Müdür Yardımcısı Abdullah Filizfidanoğlu, hastane yöneticileri, doktorlar, sağlık çalışanları ve hemşireler katılım sağladı. Programda servis sorumluları beraberinde pasta kesilerek hemşireler günü kutlanıldı.

Çiçek verildi

Tüm hemşirelerin hemşireler gününü kutladığını belirten Hastane Başhekim Vekili Tuğba Koşmaz Kara, “Büyük bir fedakarlıkla çalışan ve sağlık sektörünün en önemli dişlilerinden olan hemşirelerimizin gününü kutluyorum” diye konuştu. Ardından Kara, Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü Müge Yıldız’a tüm hemşireler adına çiçek verdi. Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü Müge Yıldız’da “Emekleri ve fedakarlıkları için çalışma arkadaşlarıma teşekkür eder, ilk sesten, son nefese herkesin yanında olan kanatsız melek meslektaşlarımın gününü kutlarım” dedi.

Programa katılım yoğun oldu.
Programda servis sorumluları beraberinde pasta kesilerek hemşireler günü kutlanıldı.