Karasu

Helvacı’dan Yenidoğan’a ziyaret

 

Karasu Kaymakamı Ahmet Naci Helvacı, geçtiğimiz hafta Yenidoğan Mahallesi’ni ziyaret etti. Mahalle Muhtarı Osman Şahin ve vatandaşların sorunlarını dinleyerek gerekli çalışmaların yapılacağını belirtti.

 

YERİNDE İNCELEDİ

Geçtiğimiz hafta Karasu Kaymakamı Ahmet Naci Helvacı, Yenidoğan Mahallesi Muhtarı Osman Şahin’i, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Özer Püskül ve beraberindeki heyet ile birlikte ziyaret etti. Mahalle halkı ile birlikte bir araya gelen Kaymakam Helvacı, vatandaşların sorunlarını dinledi. Mahalledeki yardıma muhtaç bir vatandaşı da evinde ziyaret eden Helvacı, evin bakım ve onarımı için gerekli çalışmaların yapılmasının talimatını verdi.

SORUNLAR AKTARILDI

Helvacı’ya mahallesindeki sorunları aktardığını belirten Mahalle Muhtarı Osman Şahin, “Mahallemizdeki en büyük sorunumuzun olan internet konusu mahallemizde yeniden gündeme geldi. Bununla ilgili özellikle öğrencilerimizin yaşadığı sıkıntıları Kaymakamımıza aktardık. Kabloların yerde olmasının oluşturduğu sorunları, altyapı ve kanal çalışmaları ile ilgili beklentilerimizi dile getirdik. Kendisi de konularla yakından ilgileneceğini bizlere iletti. Kaymakamımıza ziyaretinden dolayı teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.