Karasu

Helvacı’dan yeni yıl mesajı

 

Karasu Kaymakamı Dr. Ahmet Naci Helvacı, yeni yıl nedeniyle bir mesaj yayınladı. Helvacı, “Yeni yılın, güzel bir geleceğe adım atılması yolunda dostluk ve kardeşlik bağlarımızı güçlendirmesi, daha iyiye, daha güzele ulaşmak için azim ve gayretlerimizi artırması en büyük ümidimdir” dedi.

 

YEPYENİ UMUTLAR

Karasu Kaymakamı Dr. Ahmet Naci Helvacı, yeni yıl nedeniyle bir mesaj yayınladı. Helvacı, “Ülkemiz ve dünyamız için sevinç ve hüzünlerin bir arada yaşandığı 2021 yılını geride bırakarak, yeni başlangıçları ve umutları getiren yeni bir yıla girmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Bir yıl daha nihayete ererken, yaşanan her günden ayrı tecrübeler edinilmiş olması ve bu tecrübeler ışığında yeni yıla yepyeni umutlarla başlangıç yapılması huzur, mutluluk ve başarılara birlikte ulaşabilmemizin vazgeçilmez şartıdır. Yeni yılın, güzel bir geleceğe adım atılması yolunda dostluk ve kardeşlik bağlarımızı güçlendirmesi, daha iyiye, daha güzele ulaşmak için azim ve gayretlerimizi artırması en büyük ümidimdir” ifadelerini kullandı.

 

ÖNLEMLERİ ALDIK

Vatandaşlarımızın yeni yılı huzur ve güven içerisinde karşılayabilmeleri için Kaymakamlığımız tarafından her türlü önlemleri aldık” diyen Helvacı, “Yılbaşı günü ve gecesinde kolluk kuvvetlerimiz ve sağlık kuruluşlarımız, yerel yönetimlerimizle birlikte Kaymakamlığımız koordinasyonunda görev başında olacaklar. Yılbaşında yapacak olduğumuz kutlamalarda devam etmekte olan kovid-19 salgını için alınan maske, mesafe ve hijyen önlemlerini göz önünde bulundurulmasını özellikle hatırlatmak isterim. Bu duygu ve düşüncelerle hizmet etmekten onur duyduğum siz değerli Karasu halkına, kamu vazifelerini icra etmekte olan bütün mesai arkadaşlarıma, aziz milletimize ve tüm dünya milletlerine sağlık, esenlik, barış ve kardeşlik getirmesini diler, yeni yılınızı en içten duygularımla kutlarım” diyerek mesajını sonlandırdı.