Hayatınızı renklendirin

 

Elif Ekşi, tarafından yaklaşık 5 senedir Karasu Arslan İş Merkezi’nde hizmet veren Rengarenk Tuhafiye ile hayatınızı renklendirin. Onlarca farklı ip çeşidinin bulunduğunu belirten Ekşi, “Onlarca ürün ve uygun fiyatlarla koronavirüs salgın sürecinde evde geçirilen zamanı değerlendirebilirsiniz” dedi.

 

ÖZEL SİPARİŞ

Yaklaşık 5 yıldır Karasu Arslan İş Merkezi’nde hizmet veren Rengarenk Tuhafiye’nin birbirinden farlı ürünler çeşidi ve uygun fiyat garantisi ile müşterilerini beklediğini belirten Elif Ekşi, “İlk önceliğimiz müşteri memnuniyeti. Tuhafiyemizde onlarca iplik çeşidi, yün çeşidi, düğme, havlu ve hobi malzemeleri bulunmaktadır.  İsteğe göre havlu, yelek, bebek kıyafetleri, battaniye, çanta oyuncak gibi birçok farklı ürünün özel siparişini alıp isteğe göre örerek en kısa sürede müşterilerimize teslim ediyoruz” ifadelerini kullandı.

HOBİ DERSLERİ

Koronavirüs salgını sürecinde evde vakit geçiren bayanların iplerle hoş ve verimli vakit geçirebileceğini belirten Ekşi, “Tuhafiyemizi sürekli olarak yeniliyoruz. Müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek amacıyla el işleri ve hobi örgüleri dersleri veriyoruz. Amacımız daha da büyüyerek müşterilerimize daha fazla imkanlar sunabilmek. Sadece Karasu merkezinde değil mahallelerimizdeki müşterilerimizin de yeniliklerden haberdar olabilmesi amacıyla Rengarenk_tuafiye@gmail.com adresinden bizlere ulaşabilirler” dedi. Gülcan Elmalı