Ekonomi

Hayallerinizi hayata geçirin

 

Karasu Karcan Mimarlık ile hayallerinizi hayata geçirin. Kendine özgü tasarımlarıyla kullanıcılarının gereksinimlerine uygun, estetik değeri yüksek, kaliteli ve özel mekanlar üretmeyi amaçlayan Karcan Mimarlık, profesyonel ekibi ile Karasu’da hizmet veriyor.

 

KALİTELİ HİZMET

Kendine özgü tasarımlarıyla kullanıcılarının gereksinimlerine uygun, estetik değeri yüksek, kaliteli ve özel mekanlar üretmeyi amaçlayan Karasu Karcan Mimarlık, tasarım hizmetinden, anahtar teslimi projelere kadar, uygulama sürecinin takibini uzman ve yüksek donanımlı ekibiyle yürütüyor. Karcan Mimarlık, ofis, mimari tasarım sürecinde avan proje aşamasından itibaren, bina programı, maliyet, nitelikli görsel algı, ilgili yönetmelikler, enerji performansına yönelik tasarım anlayışı, yapılı, doğal çevreye uyum gibi kriterlerle doğru tasarım kararlarını hızlı uygulama projesi haline getirir.

HIZLI TASARIM

Karcan Mimarlık, özellikle büyük hacimli konut projelerinde elde ettiği planlama stratejisi, yerleşim kararları, büyük ve küçük ölçekte isabetli tasarım kararları alma deneyimini değerlendirmektedir. Stüdyo tipi çalışma ortamında, projeler, kentten, binaya insanın değdiği her ölçekte ele alıyor. 3D görselleştirme, iç mimari, peyzaj mimari ve dekorasyon dizayn gibi birçok alanda da hizmet sunduklarını belirten Mimar Candaş Erdoğan, “Proje ve tasarımlarında ise hızla değişen ve gelişen inşaat sektöründe güncel malzeme bilgileri ve kullandıkları teknolojik mimari programlar ile yenilikçi, estetik ve fonksiyonel ayrıca doğaya ve çevreye duyarlı tasarımlar sunmayı hedefliyoruz” dedi.

EVİNİZE DEĞER VERİN

Arsaların tamamını kullanarak tasarımsal ve kullanışlı bir yaşam alanı oluşturduklarını da belirten Erdoğan, “Karcan Mimarlık olarak profesyonel ekibimizle tam kadro hizmet veriyoruz. Karasu’daki en büyük sorun kaçak yapılar. Özellikle mahallelerde yapı denetimsiz ve ruhsatsız yapılan inşaatların daha uygun ve ucuz maliyetli zannedilmesi çok yanlış bir öngörüdür. Zira yapı denetimli inşaatlarda daha ekonomik ve yapıya uygun modernize binalar yapılmaktadır. Vatandaşlarımızı bir konuda daha aydınlatmak gerekirse binaların enerji kimlik belgelerini yaptırmalarını tavsiye ediyoruz. Bunun sebebi ise elektrik ve doğalgazdaki yüksek faturalara maruz kalınmaması” ifadelerini kullandı. Gülcan Elmalı