KarasuMagazin

Hayallerinize ortak olmaya hazırız

 

Elegance Toplantı ve Düğün Salonu işletmecisi Metin Kaya, Karasu’da ikinci açmış olduğu düğün salonu ile hayallerinize ortak olmaya hazır. İşletmecisi Kaya, “Kaya Düğün Salonu’nun ardından ilçemizde ikinci mekanımızı açtık. Biz sizin hayallinize ortak olmaya, mutluluğunuzu paylaşmaya hazırız” diye konuştu.

 

SEKTÖRÜN İÇERİSİNDEYİZ

Karasu İşadamı Metin Kaya, yıllarca Karasu’da hizmet veren Kaya Düğün Salonu’nun ardından ikinci düğün salonu olan Elegance’yi Karasu halkının hizmetine sundu. Karasu Stat Caddesi’nde hizmete açılan Elegance Toplantı ve Düğün Salonu, evlenecek gençlerin hayallerine ortak olmaya hazırlanıyor. İşletmeci Metin Kaya, “Yıllardır bu sektörün içerisinde Karasu halkına hizmet veriyoruz. Kaya Düğün Salonu’nda birçok gencimizin mutluluğuna şahitlik etmesinin yanı sıra birbirinden güzel toplantılara da ev sahipliği yaptık” dedi.

ORGANİZASYONDA TECRÜBELİYİZ

Organizasyon işinde tecrübeliyiz” diyen İşletmeci Metin Kaya, “İlk olarak biz hayallerimizi gerçekleştirdik, tasarladığımız modern ikinci düğün ve toplantı salonumuzu Karasu halkının hizmetine sunduk. Şimdi sizin hayallerinize ortak olmak için buradayız” dedi. İşletmecisi Metin Kaya, “Kına, nişan, düğün, toplantı, sünnet gibi her türlü organizasyon için Karasu Atatürk Bulvarı’ndaki dükkanımıza gelerek detaylı bilgi alabilirsiniz. Siz bize hayalinizdeki organizasyonu anlatın biz hayata geçirelim” ifadelerini kullandı.