Karasu

Harezmi sergisi düzenlendi

Harezmi sergisi düzenlendi

Karasu Zübeyde Hanım Anaokulu Harezmi sergisi düzenledi. 33 öğrenci ve 11 öğretmenin katıldığı iki grup Harezmi sınıfı ile çeşitli çalışmaların yapıldığı Harezmi Eğitim Modeli projesinde, yapılan çeşitli çalışmalardan biri de düzenlenen sergi oldu.

Harezmi sınıfı

Disiplinler arası yaklaşımı yeniden yorumlayarak, iş birliğini benimseyen ve kendini sürekli güncelleyen bir eğitim modeli olan Harezmi Eğitim Modeli ile çalışmalar gerçekleştiren Karasu Zübeyde Hanım Anaokulu bu sefer de sergi düzenledi. 33 öğrenci ve 11 öğretmenin katıldığı iki grup Harezmi sınıfı tarafından, Harezmi Eğitim Modeli projesi kapsamında Harezmi sergisi düzenlendi.

Çalışmalar anlatıldı

Düzenlenen sergiye İlçe Milli Eğitim Müdürü Çetin Turhan, Şube Müdürü Mehmet Taşkıran ve veliler katılım sağladı. Zübeyde Hanım Anaokulu öğretmenleri Harezmi Eğitim Modelini iki yıldır uygulamakta olduklarını belirterek öğrencilerle birlikte katılımcılara yaptıkları çalışmalar hakkında bilgi verdi. Sergi sonunda ise öğrencilere katılım belgeleri ve hediyeleri takdim edildi.

 

Öğretmenler ve öğrenciler katılımcılara çalışmalar hakkında bilgi verdi.