Karasu

Habeş’te kahvaltı zamanı

Habeş’te kahvaltı zamanı

Karasu’da Habeş Usta Künefe ve Baklava Salonu’nda kahvaltı servisi başladı. 20 yıldan fazla Karasu’da tatlı sektöründe hizmet veren Habeş Pala, 20 çeşit bulunduran kahvaltısıyla Karasu’nun gözde mekanları arasında yerini aldı. Pala, “Menümüze balından reçeline, 3 çeşit peynirine ve birçok seçenek bulunan kahvaltımız eklendi” dedi.

20 çeşit

20 yıldan fazla Karasu’da tatlı sektöründe hizmet veren Karasu’da Habeş Usta Künefe ve Baklava Salonu’nda kahvaltı servisi başladı. İşletme sahibi Habeş Pala, “Menümüze balından reçeline, 3 çeşit peynirine ve birçok çeşit bulunan kahvaltımız eklendi. Kahvaltımıza ek olarak mıhlama, sahanda yumurta, sucuklu yumurta, menemen gibi birden fazla seçenek de menümüze eklendi” dedi. “Kimi vatandaş kahvaltıyı kimi vatandaş ise menemen gibi yiyecekleri tercih ediyor” diyen Pala, “Karasuluların ve Karasu’ya gelen misafirlerimizin damak tadına uygun ürünlerimizle hizmet vermekteyiz” ifadelerini kullandı.

Vatandaşlarımızı bekliyoruz

Künefe, baklava çeşitleri, kadayıf tatlısı, katmer, su böreği gibi birçok lezzetin ardından kahvaltı salonunda vatandaşların hem serinleyebileceği hem de rahat edeceği bir alan oluşturduklarını ifade eden Pala, “Kalabalık gurupları da ağırlıyoruz. Ürünlerimizi tamamen günlük ve taze olarak her gün halkımızın hizmetine sunuyoruz. Vatandaşlarımızın yoğun talebi üzerine kahvaltı vermeye başladık. Her zaman yapabildiğimizin en iyisini yapmaya çalışıyoruz. Tüm Karasuluları ve Karasu’ya gelen misafirlerimizi aile salonumuza bekliyoruz” diyerek konuşmasını tamamladı.

Pala, “Tüm Karasuluları ve Karasu’ya gelen misafirlerimizi aile salonumuza bekliyoruz” dedi.
Pala, 20 çeşit bulunduran kahvaltısıyla Karasu’nun gözde mekanları arasında yerini aldı.