Güven vermiyor (2-5)

Güven vermiyor (2-5)

Süper Amatör Küme B Grubu’nda mücadele eden Karasu Güvenspor kendi evinde Erenlerspor’a 2-5 mağlup oldu. Kendi saha ve seyircisi önünde çıktığı maçta istediği oyunu bir türlü sahaya yansıtamayan Güvenspor haftayı puansız kapattı.

 

 

Tutuk başladık

Ligde kalma mücadelesi veren Karasu Güvenspor kendi evinde ligin güçlü ekiplerinden Erenlerspor’u konuk etti. Ligin iddialı ekibi Erenler karşısına tedirgin çıkan Karasu Güvenspor, 20. dakikada gelen Ahmet’in golüne engel olamadı. İlk golün şokunu üstünden atamadan 22. dakikada Samet’in golü geldi. Ardı ardına gelen gollerin hemen ardından toparlanan ve oyunda dengeyi kurmayı başaran Güvenspor, 40. dakikaya kadar farkın açılmasına engel olmayı başardı. 40. dakikada Efe’nin ayağından gelen gole 45. dakikada Şahin ile karşılık veren temsilcimiz ilk yarıyı 1-3 geride tamamladı.

Kötü oynadık

Karşılaşmanın ikinci yarısında da kendi oyununu sahaya yansıtamayan Karasu Güvenspor, deplasmanda oynar gibi, oyunu kendi sahasında kabullendi ve kontrataklarla gol arayışına girdi. Mücadelenin 60. dakikasında rakip takımdan Emre skoru 1-4’e taşıdı. 64’te kazandığımız penaltı atışını Şahin gole çevirdi ve skor 2-4 oldu. Bu dakikadan sonra mağlubiyeti kabullenen Karasu Güvenspor, maçı “Bitse de gitsek” havasında oynadı. Dakikalar 87’yi gösterdiğinde Erenlerspor’dan Sinan sahneye çıktı ve maçın skorunu 2-5 olarak belirledi.

Karasu Güvenspor haftayı puansız kapatmak zorunda kaldı.