KarasuSiyaset

Gündem ekonomi ve erken seçim

 

Gelecek Partisi Karasu İlçe Teşkilatı, Gelecek Partisi Genel Merkezi’ni ziyaret etti. Genel Başkan Ahmet Davutoğlu ile görüşen Karasu İlçe Teşkilatı Başkanı Salim Direk, gündemin ekonomi ve erken seçim olduğunu belirtti.

 

İSTİŞARE ZİYARETİ

Gelecek Partisi Karasu İlçe Teşkilatı Başkanı Salim Direk, Başkan Yardımcısı Servet Yılmaz, Mali İşleri Başkanı Kemal Gör ve Gençlik Kolları Başkanı Tunahan Kayıkçıoğlu, Gelecek Partisi Genel Merkezi’ni ziyaret etti. Gelecek Partisi Karasu İlçe Teşkilatı, Genel Başkan Ahmet Davutoğlu, Genel Başkan Yardımcıları Ayhan Sefer Üstün, Selçuk Özdağ ve Nuray Sağıroğlu’na yaptıkları ziyarette ekonomi ve erken seçim hakkında istişare yaptı.

 

GÜNDEM EKONOMİ

Genel Başkan Ahmet Davutoğlu ile ekonomi hakkında istişare eden Karasu İlçe Teşkilatı Başkanı Salim Direk, “Hükümetin şu an insanları kandırmak için ihracata yönelik ekonomi modeli uyguluyoruz demesi tamamen akıldan uzaktır. Çünkü Türkiye’nin sanayi ve üretim alt yapısı ihracatı karşılayacak durumda değildir” ifadelerini kullandı. Ayrıca ihracat sürekli düşmekte diyen Direk, “Fabrikalar ham maddeyi dışardan alıyor. Malzemeyi üretip satana kadar döviz artıyor. Yerine yenisini koyamıyor” şeklinde konuştu.

 

KARASUSPOR FORMASI

Gelecek Partisi Karasu İlçe Teşkilatı Gençlik Kolları Başkanı Tunahan Kayıkçıoğlu’ndan Karasu’nun gençleri hakkında bilgi alan Genel Başkan Ahmet Davutoğlu, “Gençler bizim geleceğimiz, onlar bizim için her zaman önemli” dedi. Genel Başkan Ahmet Davutoğlu’na, Kayıkçıoğlu tarafından ismi yazılı olan Karasuspor forması hediye edildi. Başkan Davutoğlu, “Karasuspor’a başaralar dilerim. Karasulu gençlere sevgilerimi ve selamlarımı iletiyorum” ifadelerini kullandı. Bahar Kaya