Kocaali

Gökdemir et & ızgara ikinci şubesini açtı

Gökdemir et & ızgara ikinci şubesini açtı

Kocaali Yayla Mahallesi’nde yaklaşık altı yıldır hizmet veren ve ızgara çeşitlerindeki eşsiz lezzetleri ile Kocaalililerin uğrak mekanı haline gelen Gökdemir Et ve Izgara Salonu ikinci şubesini Merkez Plajı’nda açtı. İşletme geçtiğimiz Cuma günü yapılan törenle hizmete girdi.

Dualarla açıldı

Kocaali’de yaklaşık altı yılı aşkın süredir et reyonu ve ızgara çeşitleri ile hizmet veren ve eşsiz damak lezzeti ile Kocaalililerin uğrak mekanı haline gelen Gökdemir Et ve Izgara Salonu ilçedeki ikinci şubesini geçtiğimiz Cuma günü açtı. Kocaali Merkez Plajı Atatürk Caddesi üzerinde geçtiğimiz Cuma günü Saat 14:30’da yapılan açılış töreni şölen alanına dönüştü. Törene Kocaali Belediye Başkanı Ahmet Acar, Ak Parti Kocaali İlçe Başkanı Ersan Demir, Belediye Meclis Üyesi Emre Yılmaz, Karasu Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Cihan Emre, İlçe Müftüsü Adem Gülmek, Gençlik ve Spor Müdürü Ramazan Doğanay, Ak Parti Kadın Kolları Başkanı Zeynep Kanber, Gençlik Kolları Başkanı Muhammed Kaba, Muhtarlar Derneği Başkanı Bilal Hazar, Ak Parti ilçe yönetim kurulu üyeleri, siyasi parti ilçe temsilcileri, sivil toplum kuruluşu başkan ve temsilcileri, mahalle muhtarları, ilçe esnafları, vatandaşlar ve ilçede tatil yapan misafirler katıldı. İşletmenin açılışı İlçe Müftüsü Adem Gülmek’in dualarıyla yapıldı. Törende konuşan Kocaali Belediye Başkanı Ahmet Acar işletmenin hayırlı bereketli kazançlara vesile olmasını temenni ederek, sahile yapılan yatırımdan dolayı işletmeci Yunus Emre Gökdemir’e ve Gökdemir ailesine teşekkür etti. Dua ve konuşmanın ardından yapılan kurdele kesimi ile işletme resmen faaliyetine başladı. Kurdele töreninin ardından protokol işletmeyi ziyaret etti. İşletme ilk gününde yüzlerce ziyaretçiyi ağırlarken ikramlar gün boyu devam etti.

Davet ediyoruz

Açılışla ilgili konuşan işletme sahibi Yunus Emre Gökdemir katılımlarından dolayı protokol üyelerine ve vatandaşlara teşekkür etti. Gökdemir “Bu özel günümüzde bizleri yalnız bırakmadıkları ve davetimize icabetleri dolayısı ile kıymetli protokol üyelerimize, esnaf dostlarımıza, vatandaşlarımıza, eş dost ve akrabalarımıza teşekkür ediyoruz” dedi. Damak tadı ile ilçede marka olduklarını belirten Gökdemir “Yaklaşık altı yılı aşkın süredir faaliyet gösterdiğimiz ilk iş yerimizde gördüğümüz yoğun ilgi ve aldığımız olumlu geri dönüşlerden dolayı tüm müşterilerimize teşekkür ediyoruz. Şimdi de aynı ürün ve hizmet kalitesinden taviz vermeden, imkanlarımızı daha da geliştirerek ilçemizin turizm bölgesinde, hem ilçe halkımıza hem de yazlıkçı misafirlerimize hizmet vermeye başladık. Yüz kişilik salonumuz, açık alanımız ve çocuk oyun alanımızın yanı sıra, üretim ve serviste tecrübeli, nitelikli personel ve usta ekibimizle ve elbette ki damak tadında kalitemizin garantisi günlük taze ürünlerimizle Kocaali ve Karasulu müşterilerimizin hizmetindeyiz. Karadeniz’in eşsiz manzarası ve serinliğinde, damak lezzetlerimizi keşfetmek üzere herkesi işletmemize davet ediyoruz. Sektörümüzde marka olmak adına çıktığımız bu yolda, gerek ilk işletmemizde olsun gerekse yeni şubemizde, açılışımıza katılan, ziyaret ederek tebrik eden ve bereketli kazanç temennisinde bulunan  herkese, şahsım ve Gökdemir ailesi adına tekrardan teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.