Karasu

Gençler çelenklerini bıraktı

 

15-21 Mayıs Gençlik Haftası nedeniyle Karasu Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Kemal Ataç ve bir grup sporcu genç Pazar günü Karasu Kaymakamlık binası önündeki Atatürk Anıtı’na çelenk sundu.

 

ETKİNLİKLERDEN YOKSUN

Karasu Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Kemal Ataç ve beraberindeki bir grup sporcu genç, 15-21 Mayıs tarihleri arasında kutlanan Gençlik Haftası nedeniyle Karasu Kaymakamlık binası önündeki Atatürk Anıtı’na çelenk sundu. Çelenk sunma programında gençlere seslenen Ataç, “Salgın hastalık nedeniyle iki yıldır haftamızı buruk bir şekilde etkinliklerden yoksun olarak geçiriyoruz. En kısa sürede spor dolu günlere kavuşmamızı diliyorum” ifadelerini kullandı.

BİR DİZİ PROGRAM

Pazar günü Atatürk Anıtı’na bırakılan çelenk programı ile başlayan Gençlik Haftası programı Çarşamba günü de bir dizi program ile gerçekleştirilecek. Sınırlı sayıda katılım ile Çarşamba günü gerçekleşecek olan program 10:00’da Atatürk Anıtı’na çelenk sunulmasıyla başlayacak. Saat 14:00’de ise Karasu Belediyesi önünde Gençlik Konvoyu oluşturulacak ve aynı günün akşamı saat 19:19’da ise Karasu Şehir Stadı’nda İstiklal Marşı ve Atatürk’ün Gençliğe Hitabesi okunacak.