Gündem

Filizfidanoğlu’ndan büyük yardım

Filizfidanoğlu’ndan büyük yardım

Türkiye’yi derinden sarsan depremin ardından Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği Sakarya Başkanı İsmail Filizfidanoğlu, Sakarya Valiliği, Sakarya Milletvekilleri, Sakarya Büyükşehir Belediyesi, Sakarya Ticaret Ve Sanayi Odası ve Sakarya’da bulunan ekonomi tabanlı Sivil Toplum Kuruluşları’nın destekleriyle deprem bölgesine giderek aşevi kurdu.

Deprem bölgesinde aşevi

Merkez üssü Kahramanmaraş olan ve art arada yaşanan depremlerin ardından Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği Sakarya Başkanı İsmail Filizfidanoğlu  yaptığı açıklamada, “10 ilde yaşanan depremlerden sonra Sakarya Valiliği, Sakarya Milletvekillerimiz Sakarya Büyükşehir Belediyesi Sakarya Ticaret Ve Sanayi Odası ile ilimizde bulunan Ekonomi Tabanlı Sivil Toplum Kuruluşlarının destekleriyle deprem bölgesine giderek aşevini kurarak depremzedelerin ihtiyaçlarının giderilmesi ve yemek ihtiyaçlarının karşılanması için bölgedeyiz” dedi.

Sakarya halkına teşekkür

Aşevi kurduklarını ve vatandaşların bölgeye yolladıkları yardımları dağıttıklarını belirten Başkan Filizfidanoğlu, “Burada vatandaşlarımızın yardımlarını bölgede bulunan depremzedelere erzak dağıtıyoruz. Bölgeye yoğun bir şekilde yardım geliyor. Burada herkes tek yürek olmuş durumda. Ben özellikle buradan Sakarya halkına çok teşekkür ediyorum. Herkes taşın altına elini koymuş ve acıyı yüreğinde hissettiğini anlıyorum. Birlik ve beraberliğimizle bugünlerinde üstesinden geleceğiz. Tüm kamu kurumlarına, iş dünyamıza ve vatandaşlarımıza teşekkürlerimizi sunuyoruz. Hepinizden Allah razı olsun.’’ dedi.

 

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği Sakarya Başkanı İsmail Filizfidanoğlu deprem bölgesine gitti

 

Başkanı İsmail Filizfidanoğlu deprem bölgesinde aşevi kurduklarını söyledi