Karasu

Filistin için fidanlar dikildi

Filistin için fidanlar dikildi

Sakarya İl Milli Eğitim Müdürlüğü koordinesinde ve Sakarya Orman Bölge Müdürlüğü’nün desteğiyle Filistin’de hayatını kaybeden çocuklar için “Her can bir fidan” sloganıyla Karasu Anadolu Lisesi Bahçesi’nde fidan dikim etkinliği gerçekleştirildi.

Filistinli çocuklar için

Sakarya İl Milli Eğitim Müdürlüğü koordinesinde ve Sakarya Orman Bölge Müdürlüğü’nün desteğiyle Filistin’de hayatını kaybeden çocuklar için “Her can bir fidan” sloganıyla Karasu Anadolu Lisesi Bahçesi’nde fidan dikim etkinliği gerçekleştirildi. Konuyla ilgili açıklamada bulunan Okul Müdürü Kılınç, “Öğrencilerimizle birlikte Filistin’de hayatını kaybeden çocuklar için fidan dikim etkinliği gerçekleştirdik” şeklinde konuştu.

Her fidan bir can

Konuşmasına devam eden Karasu Anadolu Lisesi Okul Müdürü Ali İhsan Kılınç, “Valiliğimiz himayesinde Sakarya İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nün koordinesinde ve Sakarya Orman Bölge Müdürlüğü’nün destekleriyle “Her fidan bir can” sloganıyla defne fidanı,  fıstıkçamı fidanı ve çınar fidanlarını öğrencilerimiz ve öğretmenlerimiz ile birlikte ektik. Etkinlikte emeği geçenlere teşekkür ederiz” ifadelerini kullandı.

“Her can bir fidan” sloganıyla Karasu Anadolu Lisesi Bahçesi’nde fidan dikim etkinliği gerçekleştirildi.
Kılınç, “Etkinlikte emeği geçenlere teşekkür ederiz” dedi.