Karasu

Fikir duvarına duygular yazıldı

Fikir duvarına duygular yazıldı

Anadolu Gençlik Derneği Karasu İlçe Temsilciliği tarafından Cuma günü Amerikan ve İsrail üslerinin kapatılmasına yönelik imza kampanyası düzenlendi. Düzenlenen etkinlikte vatandaşlar oluşturulan fikir duvarına duygularını yazdı.

İlgi yoğun oldu

Anadolu Gençlik Derneği Karasu İlçe Temsilciliği tarafından Amerika ve İsrail’in İncirlik ve Kürecik’teki üslerinin kapatılmasına yönelik Karasu Atatürk Bulvarı’nda imza kampanyası düzenlendi. Düzenlenen programda Anadolu Gençlik Derneği Karasu İlçe Temsilciliği Hanım Kolları tarafından aşure dağıtıldı. Etkinlikte oluşturulan fikir duvarına yoğun ilgi oldu. Vatandaşlar fikir duvarına duygularını yazdı.

Gelir Filistin’e gönderilecek

Etkinlikte açıklamada bulunan Anadolu Gençlik Derneği Karasu İlçe Temsilcisi Halil İbrahim İnce, “Düzenlemiş olduğumuz programa vatandaşlarımız yoğun katılım sağladı. Oluşturduğumuz fikir duvarına vatandaşlarımız içinden geçen duyguları yazdı. Ayrıca Hanım Kolları Komisyonumuz tarafından aşure dağıtımı yapıldı. Buradan elde edilen geliri de Filistin halkına destek için göndereceğiz” ifadelerini kullandı.

İmza toplandı

Ardından konuşma gerçekleştiren AGD Eğitimden Sorumlu Başkan Yardımcısı Şakir Aksoy, “Tüm dünyayı etkileyen siyonist, emperyalist sömürücülere dikkat çekmek, bu mücadeleye yardımcı olmak için bu programı düzenledik. Vatandaşlarımız içinden geçen duyguları fikir duvarına yazarken ayrıca Amerika ve İsrail üslerinin kapatılması için de imza kampanyamıza destek oldu. Biliyoruz ki inşallah zafer inananların olacaktır” şeklinde konuştu.