EğitimEkonomiGündemKarasuSpor

Felsefe kardeşleri buluşuyor

Felsefe kardeşleri buluşuyor

Altınordu Spor Kulübü tarafından her yıl düzenlenen Geleneksek Sömestre Turnuvası’na bu yıl Karasuspor da katılacak. Pazartesiden çarşambaya üç gün sürecek turnuvaya Türkiye’nin çeşitli yerlerinden 64 takım davet edildi.

 

Altyapı çalışması

Geçtiğimiz aylarda Altınordu Kulübü’nü ziyaret eden Karasusporlu yöneticilerin girişimleri meyvelerini vermeye başladı. Karasuspor U-12 ve U-11 takımları Altınordu kulübü tarafından geleneksel olarak düzenlenen futbol turnuvasına davet edildi. Pazartesi günü başlayıp Çarşamba günü sona erecek turnuva için hafta sonu yola çıkan Karasuspor altyapı oyuncuları üç gün boyunca Kuşadası’nda kalacak.

64 takım katılıyor

Turnuvaya Türkiye genelinde 64 takımın katıldığını ve bu turnuvanın ülke genelindeki sporcuların deneyim elde etmesi açısından da büyük önem taşıdığını ifade eden Karasuspor Altyapı Sorumlusu Mahmut Hanesi Erdoğdu, “Bu turnuvaya katılmak altyapı hedeflerimize ulaşmamız açısından büyük önem taşıyordu. Daha önce yaptığımız görüşmeler neticesinde bu turnuvadaki yerimizi aldık” dedi.

Biz karşılıyoruz

Karasuspor yönetimi olarak bu çalışmanın tüm maliyetini kendilerinin üstlendiğini de sözlerine ekleyen Erdoğdu, “Altyapı çalışmalarımızın tüm giderlerini yönetim kurulu üyesi arkadaşlarımızla birlikte biz karşılıyoruz. Karasu’nun geleceğinin şekillenmesi noktasında altyapının ne denli önemli olduğunun bilincindeyiz. Bunun için de hiçbir fedakarlıktan kaçınmadan gençlerimize yatırım yapmayı sürdürüyoruz” ifadelerini kullandı.

Gençler Pazar sabahı Karasu’dan ayrıldı.