KarasuSakaryaSiyaset

Esnaf kurtarın bizi diyor

 

Deva Partisi Sakarya İl Başkanı Mehmet Erdoğan, Karasu İlçe Başkanı Abdullah Çatalbaş ve yönetim kurulu üyeleri Deva Partisi’nin ikinci kuruluş yıl dönümü nedeniyle Karasu esnafını ziyaret ederek broşür dağıttı. “Deva Partisi olarak olumsuz düşünceyle karşılaşmadık” diye belirten Erdoğan, “Esnaf bizden umutlu. Bize ‘kurtarın bizi’ diyor” ifadelerini kullandı.

 

BROŞÜR DAĞITILDI

Deva Partisi Sakarya İl Başkanı Mehmet Erdoğan, Karasu İlçe Başkanı Abdullah Çatalbaş ve yönetim kurulu üyeleri, Karasu esnafını ziyaret ederek Deva Partisi ikinci yıl dönümü nedeniyle broşür dağıttı. Tek tek esnafı gezen heyet, partilerinin görüşleri ve projeleri hakkında vatandaşları da bilgilendirdi. Sahada olmaya devam edeceklerini belirten Başkan Mehmet Erdoğan, “Esnafın derdi bizim derdimiz. Onların fikir ve düşüncelerini önemsiyoruz” dedi.

 

ESNAFIN YANINDAYIZ

Başkan Mehmet Erdoğan, “Esnafımızın Deva Partisi hakkındaki tavsiyelerini dinledik. Vatandaşımızdan, Deva Partisi olarak olumsuz bir düşünceyle karşılaşmadık. Vatandaşın ve esnafın mevcut ekonomi şartlarına şikayetleri var ve şikayetlerin giderilmesi noktasında ‘kurtarın bizi’ diyorlar. Biz de bu şikayetler doğrultusunda çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Her zaman vatandaşımızın ve esnafımızın yanındayız” ifadelerini kullandı. Bahar Kaya