EkonomiKarasu

Enking Burger Karasu’da

 

Türkiye’nin en hızlı servis restoran zinciri olan, vazgeçilmez lezzetlerin adresi olmayı hedefleyen Enking Burger’in Karasu şubesi Cuma günü düzenlenen törenle hizmete açıldı.

 

AÇILIŞ KURDELESİ KESİLDİ

İşletmeciliğini Engin Başar’ın yaptığı Enking Burger Cuma günü düzenlenen törenle açıldı. Törene Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı, Ak Parti İlçe Başkanı Hasan Yavuzyiğit, Kaymakamlık Yazı İşleri Müdürü Turan Yüzücü, Karasu Sosyal Hizmet Merkezi Müdürü Metin Yıldırım, Karasu Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Cihan Emre, İş Bankası Müdürü Ali Sezer, CHP İlçe Başkanı Aykut Süt, BBP İlçe Başkanı Hasan Eminoğlu, Karasu Belediyesi BBP’li Meclis Üyesi Mehmet Çatalbaş ve vatandaşlar katıldı. Açılışta kısa bir konuşma yapan Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı’nın hayırlı olsun temennilerinin ardından İşletme sahibi Engin Başar ve katılımcılar açılış kurdelesini birlikte kesti.

 

İKİ BÜYÜK SÜRPRİZ VAR

Açılış kurdelesinin ardından işletme sahibi Engin Başar davetlilere mekanı gezdirerek bilgi verdi. Başar, “Kurulduğu günden bu yana Avrupa yakasında kalite standardına temizliğe, çevre ve uyumlu üretime, zengin lezzetli ürün çeşidini geliştirmeye önem verir. Adımız gibi lezzetin en kalitesini sunmaya adayız. Bu lezzet bize Berlin’den geliyor. Mama sfood manfaktur adında hala devam etmektedir. Türk mutfağımızı tüm dünya mutfaklarına tanıtmaktayız. Enkıng Burgeri Türkiye’ye taşımaya karar verdik” dedi. Başar, “Seneye Karasu için iki büyük sürprizimiz var. Kendimize özel soslarımızı hamburgerlerle birleştirerek Karasu halkına sunmaya adayız” ifadelerini kullandı. (HABER: Bahar Kaya)