Siyaset

Ekşi’den Şentürk’e ziyaret

Ekşi’den Şentürk’e ziyaret

Sakarya Milletvekili Aday Adayı Hüseyin Ekşi, Sakarya Ülkü Ocakları Başkanı Kadir Şentürk’ü ziyaret etti. Ülkü Ocakları’nın Türkiye için kritik önemde olduğunu söyleyen Ekşi, “Yaptığınız bu kutsal görevde her daim yanınızdayız” dedi.

Kutsal görev

Ülkü Ocakları’nın Türkiye çok önemli işler yaptığını söyleyen Sakarya Milletvekili Aday Adayı Hüseyin Ekşi, “Kadir Başkan ile çok eski yıllardan bu yana tanışıyoruz. Kendisi Ülkü Ocakları İl Başkanlığı’nı layıkı ile yerine getirebilecek ve hakkını verecek bir kardeşimizdir. Kendisine bu kutsal görevinde başarılar diliyorum. Ne zaman ihtiyacı olduğunda arkasına baktığında bize göreceğinin de güvencesini bu vesile ile vermek istiyorum” diye konuştu.

Hazırız

Milletvekili aday adaylarının Ülkü Ocakları’nı ziyaretinden ziyadesi ile memnun kaldıklarını söyleyen Sakarya Ocak Başkanı Kadir Şentürk de, “Milletvekili aday adaylarımızın ve adaylarımızın partimizin ve Cumhur İttifakı’nın başarısı için gösterdikleri gayreti takdirle karşılıyoruz. Allah Hüseyin Ekşi’ye de diğer aday adaylarımıza da kolaylıklar nasip etsin. Listenin açıklanmasının ardından Ülkü Ocakları çok daha fazla sahada olacaktır. Allah yar ve yardımcınız olsun” şeklinde konuştu.