Gündem

Ekşi’den Alkaş’a hayırlı olsun

Ekşi’den Alkaş’a hayırlı olsun

Milliyetçi Hareket Partisi eski İl Başkanı Ahmet Ziya Akar’ın yerine göreve getirilen Oğuz Alkaş’ı ziyaret eden Milletvekili Aday Adayı Hüseyin Ekşi, Alkaş’a hayırlı olsun dileklerini iletti.

Teşkilatın emrindeyiz                            

Kendisinin gözü bu davanın içine açtığını söyleyen Milliyetçi Hareket Partisi Milletvekili Aday Adayı Hüseyin Ekşi, “Biz teşkilatçılığın ne demek olduğunu biliriz. İl Başkanlığı bu dava için son derece önemli bir merhaledir. Bu zorlu dönemde üstlenmiş olduğunuz görevde Allah yar ve yardımcınız olsun. Biz de her Ülkücü gibi teşkilatın emrindeyiz. Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da elimizden ne gelirse yapmaya hazırız” ifadelerini kullandı.

Memnun olduk

Ekşi’nin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Milliyetçi Hareket Partisi Sakarya İl Başkanı Oğuz Alkaş da, “Bizim davamızın hiçbir dönemi kolay olmamıştır. Bize de bu dönem görev yapmak nasip oldu. Ülkücünün küçüğü büyüğü, makamı mevkisi olmaz. Hepimiz bu dava için, bu dualı hareket için mücadele ediyoruz. İlk sınavımızı vereceğimiz 14 Mayıs seçimlerinde aday adayı olan kardeşlerimizin ziyaretinde de ziyadesi ile mutlu oluyoruz. Allah yar ve yardımcımız olsun” dedi.

Ekşi, Alkaş’a başarı diledi
Ekşi’ye ziyareti sırasında çok sayıda partili eşlik etti