Siyaset

Ekşi ziyaretlerine başladı

Karasu Yalı Mahallesi Muhtar Adayı Erol Ekşi haftayı ziyaretlerle geçirdi. Ak Parti, MHP, İyi Parti ve Yeniden Refah Partilerini ziyaret eden Aksu, İlçe Müftülüğü ve Karasu Kızılay Şubesine de ziyaretlerde bulundu.

Ak Parti ziyareti

Karasu Yalı Mahallesi Muhtar Adayı Erol Ekşi geçtiğimiz hafta ilk olarak siyasi partileri ziyaret etti. Ak Parti Karasu İlçe Teşkilatı’nda İlçe Başkanı Recep Aksu ile bir araya gelen Ekşi, adaylık süreci ve seçim sonrasına ilişkin istişarelerde bulundu. Ak Parti İlçe Başkanı Aksu da Ekşi’ye başarı dileklerinde bulundu. Karasu’nun en büyük mahallesinin Yalı Mahallesi olduğunu ifade eden Ekşi, muhtar adaylığı noktasında Yalı’da seçimin heyecanlı geçeceğini de sözlerine ekledi.

CHP ziyareti

Yalı Mahallesi Muhtar Adayı Erol Ekşi, Cumhuriyet Halk Partisi Karasu İlçe Örgütü’ne ziyarette bulunarak burada İlçe Başkanı Uğur Büyük ve Yönetim Kurulu Üyeleri ile bir süre sohbet etti. Yalı Mahallesi’nin Karasu’nun en büyük mahallesi olduğunu ifade eden Ekşi, seçimlerin ardından hayata geçireceği projeler için de destek istedi. CHP Karasu İlçe İlçe Başkanı Uğur da CHP’nin muhtarlarla her zaman uyum içinde çalıştığını ifade ederek Ekşi’ye başarı dileklerinde bulundu.

MHP’yi ziyaret etti

Siyasi parti ziyaretleri kapsamında Milliyetçi Hareket Partisi’ne de giden Yalı Mahallesi Muhtar Adayı Erol Ekşi, burada da yaklaşan yerel seçimlere ilişkin değerlendirmelerde bulundu. İlçe Başkanı Hamza Uğur’un da pek çok yerel seçime girdiğini ve kendisinin halinden anlayacağını söyleyen Ekşi, hak edenin ve hayırlı olanın kazandığı bir yerel seçim olması temennisinde bulundu. Hamza Uğur da Ekşi’ye başarı dileklerinde bulundu.

Sarıoğlu’na ziyaret

İyi Parti Karasu İlçe Başkanı Hasan Sarıoğlu’nu da işyerinde ziyaret eden Yalı Mahallesi Muhtar Adayı Erol Ekşi, seçim süreci ve sonrasına ilişkin görüş alışverişinde bulundu. Ekşi’nin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren İyi Parti İlçe Başkanı Sarıoğlu da, İyi Parti’nin yerel seçimlere hazırlıklarına ilişkin bilgi verdi ve Muhtar Adayı Erol Ekşi’ye başarı diledi.

Yeniden Refah’a ziyaret

Siyasi parti ziyaretlerinin bir sonraki durağı olarak Yeniden Refah Partisi’ne giden ve burada İlçe Başkanı Osman Önal ve Belediye Başkan Aday Adayı Civan Küntaş ile bir araya gelen Yalı Mahallesi Muhtar Adayı Erol Ekşi, kendisinin adaylık süreci, seçim öncesi ve sonrasında yapmak istedikleri ile ilgili istişarede bulundu. Yeniden Refah Partisi İlçe Başkanı Önal da Ekşi’nin Karasu’nun nüfus yoğunluğu en yüksek olan mahallesinde göreve talip olduğunu dile getirerek başarı dileklerinde bulundu.

Kurum ziyaretleri

Erol Ekşi hafta boyu ziyaretlerine devam etti. Karasu İlçe Müftüsü Mehmet Çelebi’ye ziyarette bulunan Ekşi, “Çıktığımız bu yolda hocamızdan hayır duası almak istedik” ifadelerini kullandı. İlçe Müftüsü Çelebi de Ekşi’ye başarı dileklerinde bulundu. Erol Ekşi daha sonra Karasu Kızılay Şube Başkanı Adem Ekşi’yi ziyaret etti ve adaylık süreci ile ilgili görüş alışverişinde bulundu. Adem Ekşi de Erol Ekşi’ye seçim çalışmaları ve sonrasında başarı temennisinde bulundu.