Siyaset

Ekşi: Kendimizden eminiz

Ekşi: Kendimizden eminiz

Milliyetçi Hareket Partisi Milletvekili Adayı Hüseyin Ekşi, Cumhur İttifakı’nın seçimden zaferle çıkacağından şüpheleri olmadığını belirterek, “Anket oyunlarına, Milliyetçi Hareket Partisi üzerinde yapılan algı operasyonlarına en büyük cevabı halk verecektir. Bizim seçimi alacağımızdan zerre kadar şüphemiz yok” dedi.

Anket oyunları

Anketlerde Milliyetçi Hareket Partisi’nin düşük gösterildiğini söyleyen Sakarya Milletvekili Adayı Hüseyin Ekşi, “En büyük anket sandıkta yapılacak. Her seçim döneminde Milliyetçi Hareket Partisi’nin oy oranını kasten düşük gösterenler her zaman sandıkta dersini almıştır. Her dönem MHP’yi sınırda gösterenler, seçimden sonra yüzleri kızarmadan halen sokağa çıkacak yüzü nasıl buluyor, aklım ermiyor” diye konuştu.

Sesimiz gür çıkacak

Milliyetçi Hareket Partisi’nin yeni dönemde çok daha fazla milletvekili ile TBMM’de temsil edileceğini söyleyen Ekşi, “Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan büyük bir halk teveccühü ile yeniden Cumhurbaşkanı seçilecektir. Milliyetçi Hareket Partisi de Türkiye genelinde çok büyük bir başarı elde edecek ve Meclis’in en güçlü partileri arasında yer alacaktır” ifadelerini kullandı.