Karasu

Eğitim Bir-Sen’den anlamlı ziyaret

Eğitim Bir-Sen’den anlamlı ziyaret

Eğitim Bir-Sen Karasu İlçe Teşkilat Başkanı Furkan Enşici ve Başkan Yardımcıları, 24 Kasım Öğretmenler günü dolayısıyla Karasu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nü ziyaret etti. Enişçi, “İlçedeki tüm öğretmenler adına İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’ne ziyarette bulunduk” dedi.

Tüm öğretmenler adına

24 Kasım Öğretmenler günü nedeniyle Eğitim Bir-Sen Karasu İlçe Teşkilat Başkanı Furkan Enşici ve Başkan Yardımcıları Ümit Çetin, Mustafa Tetik, Ayşe İpek Karaman, Huriye Özcan ve Orhan Eybek ile birlikte Karasu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’ne ziyarette bulundu. Başkan Enşici, “İlçedeki tüm öğretmenler adına İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’ne ziyaret ettik” ifadelerini kullandı.

Kutsal bir meslek

Karasu İlçe Milli Eğitim Müdürü Çetin Turhan’ı, Şube Müdürleri Mehmet Taşkıran’ı ve Özcan Erşen’i makamında ziyaret eden Eğitim Bir-Sen Karasu İlçe Teşkilat Başkanı Furkan Enşici, “Bu özel günde İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’ne ziyarette bulunduk. Öğretmenlik kutsal bir meslektir ve bu meslekte yer almaktan gurur duyuyorum. Tüm öğretmenlerimizin öğretmenler gününü kutluyorum” diye konuştu.

Şube Müdürü Özcan Erşen makamında ziyaret edildi.
Şube Müdürü Mehmet Taşkıran ziyaret edildi.