Siyaset

Babalıoğlu kendini tanıttı

Babalıoğlu kendini tanıttı

SASKİ Karasu-Kocaali Müdürlüğü görevinden ayrıldıktan sonra Ak Parti’den Belediye Başkan Aday Adayı olan Ömer Babalıoğlu Karasu Teşkilatı ile bir araya geldi ve kendini anlattı.

Kendini anlattı

Cuma akşamı Ak Parti Karasu İlçe Teşkilatı’nı ziyaret eden SASKİ Karasu-Kocaali eski Bölge Müdürü Ömer Babalıoğlu burada aday adaylık sürecini ve geleceğe ilişkin projelerini anlattı. Akşam Namazı sonrasında gerçekleşen ve yaklaşık bir saat süren toplantıda Aday Adayı Babalıoğlu kendisine yöneltilen soruları da yanıtladı. Toplantıya Ak Parti Karasu İlçe Başkanı Recep Aksu ev sahipliği yaparken, Kadın Kolları, Gençlik Kolları ve Belediye Meclis Üyeleri ile Yönetim Kurulu Üyeleri de katılım sağladı.

Teşekkür etti

Basına kapalı olarak gerçekleştirilen toplantının ardından bir fotoğraf yayınlayan Aday Adayı Babalıoğlu, basına gönderdiği bilgi notunda, “24 Kasım 2023 saat 19:00’da Karasu Ak Parti İlçe Teşkilatı’nda; Ak Parti Karasu İlçe Başkanımız Recep Aksu, Karasu Ak Parti Gençlik Kolları, Karasu Ak Parti Kadın Kolları, Karasu Ak Parti Belediye Meclis Üyeleri, Karasu Ak Parti Teşkilatı ile yapılan Ak Parti aday adayı tanıtımı toplantısına katılım sağladık. Bize kendimizi anlatma fırsatı verdikleri ve misafirperverlikleri için emeği geçen herkese teşekkür ederim” ifadelerine yer verdi.