EğitimKarasu

Derhal görevden alınmalı

 

Ülkü Ocakları Karasu Başkanı Mehmet Hocaoğlu, “Şehit Üsteğmen İbrahim Abanoz Anadolu Lisesi’nde Müdür Vekili olarak görev yapan Adem Arslan’ın, bizlerce terörist olarak görülen Selahattin Demirtaş’ın paylaşımlarını beğendiğini gördük. Bu beğeniler bu şahsın ise derhal görevden alınmalıdır” dedi.

 

TERÖRİST PAYLAŞIMLARI BEĞENİLİYOR

Ülkü Ocakları Karasu Başkanı Mehmet Hocaoğlu, “Haftalardır onlarca öğrenciden aldığımız şikayetler ve tepkiler üzerine biraz araştırma yapma gereği duyduk. Sosyal medya üzerinden araştırma yaptığımızda karşımıza vahim bir durum ortaya çıktı. Şırnak’ta canını bu vatan uğruna veren bir kahramanınızın adının yaşatıldığı Şehit Üsteğmen İbrahim Abanoz Anadolu Lisesi’nde Müdür Vekili olarak görev yapan Adem Arslan’ın, bizlerce terörist olarak görülen Selahattin Demirtaş’ın paylaşımlarını beğendiğini fark ettik” ifadelerini kullandı.

 

ACİLEN KOLTUĞU TERK ETMELİ

Hocaoğlu, “Eğer gerçekten bu şahıs bu hesabı kullanıyor ve bu beğenileri yapıyorsa teröriste sempati duyuyor olarak görürüz ve derhal görevinden alınmasını bekleriz. Oturduğu koltuk geçmişte de teröriste sempati besleyen kişilerce meşgul edildi ve biz o dönemde de bu kişilerle Ülkü Ocakları olarak mücadele ettik. Bu arkadaşın okulda Ülkücü gençlere mobbing uygulamasının nedeni de Demirtaş’a olan sempatisi midir? Bu beğeniler bu şahsın ise derhal görevden alınmalıdır. Bu şahsın öğrencilere katacak hiç bir şeyi yoktur. Acilen o koltuğu terk etmelidir. Aksi halde bizler bu olayın peşini bırakmayacağımızı belirtmek isteriz” diyerek açıklamasını sonlandırdı.