Karasu

Depremzedelere kuaför hizmeti

Depremzedelere kuaför hizmeti

Karasu Kaymakamlığı ve Karasu Belediyesi iş birliğiyle depremzede vatandaşlara ücretsiz kuaför hizmeti uygulaması başlatıldı.

 Kuaför fişi

Karasu’ya yerleşen depremzede ailelerin ihtiyaçları doğrultusunda Karasu Kaymakamlığı ve Karasu Belediyesi işbirliğiyle yardım destek uygulamaları yapılmaya devam ediyor. Depremzede vatandaşların temel ihtiyaçlarından olan kişisel bakım ihtiyacının karşılanması amacıyla ilçe kuaförlerinde ücretsiz kuaför hizmeti uygulaması başlatıldı. Vatandaşlar, Yardım Toplam ve Dağıtım Merkezinden kuaför hizmetleri için kullanacakları ücretsiz kuaför fişlerini temin ederek bu hizmetten yararlanabilecekler.

Gönüllü kuaförler

Yapılan uygulama sayesinde deprem bölgesinden ilçeye gelen vatandaşların Yardım Toplama ve Dağıtım Merkezinden temin ettikleri fişlerle gönüllü olarak çalışacak kuaförlerden bu hizmeti alabilecekleri açıklandı. Gönüllü hizmet verecek 41 erkek kuaförü ve 23 bayan kuaförü olduğunu açıklayan Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı, bu işletmelere teşekkürlerini iletti. Başkan Sarı, Karasu Belediyesi olarak bu tür kampanyalar oluşturulması halinde desteğe hazır olduklarını da ayrıca belirtti.

Depremzede vatandaşlara ücretsiz kuaför hizmeti uygulaması başlatıldı
Kuaför fişi örneği